PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugun Tamamdır. (RESIMLI)

ashkin
26 Ağustos 2005, 09:47
Bugun, baskı işini bitiriyoruz arkadaşlar..

Son liste burada http://www.cincibir.net/Upload/fazer-tisort.xls

Odemeyi banka aracılığı ile yapmak isteyenler icin hesap bilgisi asagidadir.
Odemeyi Banka ile yapmayanlar elden alırkende ödemeyi yapabilirler.
Finansman Müdürümüz BİLENT tir :lol:

Isbankası :
Sb.Kodu : 3479
Hes. No : 0237797

Garanti Bankası :
Sb.Kodu : 401
Hes. No : 6690370

Bedel : 10 YTL

PS : Banka havalesi yapanlar, havale gonderdiklerini bana haber verirse sevinirim.

bulent
26 Ağustos 2005, 10:15
Aşkın deli merak ettim dedenin diyer adı ''Fena'' mıydı, Hayrettin Fena gibi ???

bulent
26 Ağustos 2005, 10:19
10:30 da almaya gidiyorum 11 de Aşkını alıp beşiktaşa geçeceğim bana değişiklik var ise 10:30 a kadar bildirin ondan sonra almış olurum zaten...

0 555 337 49 50

ashkin
26 Ağustos 2005, 13:16
arkadaslar,

Bulent le az once gidip baskıya verdik tisortleri.
Biz numune olsun diye 2 tane aldik.

Bu arada ben Bulent'e Finansman destegi icin buradan tesekkur ediyorum !

PS: Sehir disindan istekte bulunan arkadaslarim bana Kargo adreslerini verirler ise bugun kargolarini cikartmaya calisacagim.

Diger arkadaslar ise Pazar gunu yarisa giderken yada yarin benden alabilirler tisortlerini. Coook hevesli olanlarda gelip bugun aksam uzeride alabilir. 1 Levent deyim.

GRUBUMUZA HAYIRLI OLSUN !

Konu mankeni benim :) idare edin artik. Altimda ustumdeki tisort var renk onedenle tam beyaz cikmamis sanirim. Yoksa gercegi cok daha guzel :)

http://www.cincibir.net/fotograflar/promosyon/tisort1.jpg

http://www.cincibir.net/fotograflar/promosyon/tisort2.jpg

26 Ağustos 2005, 22:28
Ya aşkın geç olmuş olabilr ama arkadaşım bende isterim bende isterim diye tutturdu.1 M 1 de S tişort istiyor.Şuan bir fazeri yok ama gonulden bağlıdır kendisi fazere ben garantisini veryorum :lol:

ashkin
26 Ağustos 2005, 23:08
FazerMan dostum bu sekilde bir talep gelecegini bildigim icin toleransli olarak bi kac adet fazla bastirdik zaten. :)

Sana ve arkadasina ait T-Shirt leri nereye gonderecegimiz konusunda bilgi verirsen en kisa zamanda kargolarim.

Yada gelebilirsen Pazar gunu yarislara getirebildigim kadar t-shirt getirecegim.

Gorusmek uzere,

BlackPearl
27 Ağustos 2005, 00:53
Öncelikle elinize sağlık. Allah tekerleklerinize zeval vermesin :) Kendi adıma emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Aşkın teslimatı nasıl yapacaksınız. Toplu katlim şeklinde buluşarak mı yoksa teker teker mi? Kime , nasıl ulaşırız??

ashkin
27 Ağustos 2005, 10:16
pazar gunu yarisa gelecekler haber versin gelirken yanimda getirecegimo kisilerin urunlerini.
gelemeyenler h.ici 1 levnet civarlarindayimoradan yada aksamlari anadolu yakasi kavacik mevkii.

o da olmadi Kargo adresini versin kargolarim.

atuter
27 Ağustos 2005, 14:38
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.
Kargo için adres(Ashkin'a özelden), ücret için ise Garanti Bankası hesabına yapılmak üzere EFT talimatı (Hanıma :mrgreen: ) verdim. :D

z-max
27 Ağustos 2005, 21:55
ya abicim ayagınıza elinize saglık çok güzel olmuş :mrgreen:
Bende Ali abi gibi ashkin msj atıyorum :)

ashkin
28 Ağustos 2005, 00:27
mesajlarinizi aldim arkadaslar

oleg
30 Ağustos 2005, 02:01
askın abı ben sızın su t.short tan yararlanamıcak mıyım,baska baharlara mı kaldık yoksa :|