PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTOGP biletlerini ALDIK

ashkin
11 Ekim 2005, 17:31
arkadaslar,

eee biz gidiyoruz MOTOGP ye. sizide aramizda gormek istiyoruz ey site sakinleri.

http://www.fazertr.org/resim/MotoGP_fazertr.jpg

Herkes birbirini bekledigi icin gec kaliyorduk. Toplu olarakta alamayacagimza gore (odemeden dolayi) Biz bugun 8 numaralı tribunden biletlerimizi aldik.

Sizlerde biletinizi alirken bizim koltuk numarlarimiza yakın alırsanız hep beraber oluruz. Bileti Biletix in internet sayfasindan ( www.biletix.com )alirsaniz yer secme sansiniz yok. Fakat telefonla yada satis giselerinden alirsaniz yer soyleyebiliyorsunuz. Bilet satis yerlerini bu linkten gorebilirsiniz.
http://www.biletix.com/perakende.php

Biz 175 nci Blok, 7 nci sıra ve 25-26-27-28-29 nolu koltukları aldık. sizde devamını yada tam arkasini alabilirsiniz.
8 Numaralı tribun Silver 1 olarak geciyor. Kombine olarak biz 3 gun oradayız.

Iste bileitimizin bi tanesi,
http://www.fazertr.org/resim/bilet.jpg

11 Ekim 2005, 17:39
bizim yerimizede izleyin, bize oldukça uzak kaçıyor :cry:

dakaltan
11 Ekim 2005, 18:00
sırf şu hafta sonu çalışma zorunluluğundan işimden soğudum arkadaş yaaa.

off ya of.

bulent
11 Ekim 2005, 18:04
Sıkma canını Rossiyi alır geliriz senin oraya...

dakaltan
11 Ekim 2005, 18:05
Eleman da mekan görmüş olur. memleketimizin batıya dönük yüzünü gösteririz.

hatta zorla tekneye bindiririz. yelken yarışı yaparız, arada ifadesini alırım ben :D

11 Ekim 2005, 18:07

Rossi fun club yokmu turkiyede uyeleri bir sey yapiyormu??

bulent bence bir ilgilen baya guzel uyeleri vardir eminim :P

bulent
11 Ekim 2005, 18:07
Dakaltan siteyi sıkı takip ediyorsun bakıyorum ...

Msn gibi oldu valla gözlerim yaşarıyor her geçen gün büyüdüğümüzü gördükçe...

dakaltan
11 Ekim 2005, 18:08
Bakmazsam msn den askın fırça atıyor, link gönderiyor. napiim. :)

ashkin
Bakmazsam msn den askın fırça atıyor, link gönderiyor. napiim. :)

:mrgreen:

bulent
bulent demiş ki:

Girdim baktım ekmek yoktu ...Önce şu tostlarımı bitirmem lazım ...

11 Ekim 2005, 18:11
bulent demiş ki:

Girdim baktım ekmek yoktu ...Önce şu tostlarımı bitirmem lazım ...

Hade bea turkiyede hiç hayrani yokmu bu adamin?

yuh turkiyedeki kızlara
Tarkan'in fun clubina uyesindir sen kesin yada teoman gerci teomanin kiler daha guzel olur fazertr.org hakkinda bilgi ver sen onlara :)

bulent
11 Ekim 2005, 18:15
Hade bea turkiyede hiç hayrani yokmu bu adamin?

yuh turkiyedeki kızlara
Tarkan'in fun clubina uyesindir sen kesin yada teoman gerci teomanin kiler daha guzel olur fazertr.org hakkinda bilgi ver sen onlara

Bu akşam zaten Teoman fun club 18-25 yaş arası bayanlarına brifing vereceğim Neden Motor ? adı altında katılmak isteyenler bana cepten ulaşsın ..Saat 20 de AKM de ...

ashkin
11 Ekim 2005, 18:18
arkadaslar Topic in icine ettiniz

11 Ekim 2005, 18:23

Askin sende tam admin oldun he iki dakka geyik yaptirmiyorsun :)
bizim geyik bolumumuz nerde

z-max
11 Ekim 2005, 18:45
bizim yerimizede izleyin, bize oldukça uzak kaçıyor :cry:
Aynen hocam :cry:

ashkin bu kadar basKıya kesin bir geyikler bölümü açar bu gece :mrgreen: Rahat yok sana çalışmaya DEVAM :mrgreen:

CeM
11 Ekim 2005, 19:45
Bana bir adet gold tribun bileti hediye edildi ama henuz bilet elime geçmedi orda her halukarda yakalarım ben sizi.

erkutgurun
11 Ekim 2005, 20:31
biletix'in ANADOLU yakasindaki satis noktalarini bilen varmi?

berkay
11 Ekim 2005, 21:13
en son bildiğim kadarıyla bostancı gösteri merkezinde ve suadiye vakkorama da.geçmişte böyleydi

ashkin
11 Ekim 2005, 21:14

Askin sende tam admin oldun he iki dakka geyik yaptirmiyorsun :)
bizim geyik bolumumuz nerde

geyik bolumumuz acilmistir :mrgreen:

muhabbete orada devam edelim :lol:

erkutgurun
12 Ekim 2005, 18:36
Bende biletlerimi aldim!! Haberiniz ola...

Blok: 175
Sira: 8
Koltuk: 26, 27, 28

Tam Askin'in ensesinde "en buyuk Fener, en buyuk Rossi" diye soluyacagim!!! :twisted:

ashkin
12 Ekim 2005, 21:24
Bende biletlerimi aldim!! Haberiniz ola...

Blok: 175
Sira: 8
Koltuk: 26, 27, 28

Tam Askin'in ensesinde "en buyuk Fener, en buyuk Rossi" diye soluyacagim!!! :twisted:

hayirli olsun Erkut cum,

diger arkadaslarimizida 8 numarali tribun ve 175 nci BLOK a bekliyoruz.

telefonla yada direkt biletix gisesine giderseniz istediginiz yeri soyleyerek satin alabiliyorsunuz.

bulent
13 Ekim 2005, 18:39
Siteden başka bilet alan olmadımı yaww sonra kalmamış yerim uzak sizi göremiyorum falan olmasın alacaklar alsın arkadaşlar. İndirim falan yok :-)))

ashkin
13 Ekim 2005, 22:46
Siteden başka bilet alan olmadımı yaww sonra kalmamış yerim uzak sizi göremiyorum falan olmasın alacaklar alsın arkadaşlar. İndirim falan yok :-)))

abi bizim arkadaslar MotoGP ye gelmek istemiyorlar saniirm :cry:

erkutgurun
13 Ekim 2005, 23:32
Yok Askincim, sanirim durum soyle... Insanlar belki son anda beles gireriz dusuncesiyle son ani bekliyorlar. Gercektende is yerinden arkadasim Formula 1'e 'beles' olarak girip parali tribune oturmuslar. Cunku kapidaki gorevli ogrenciymis, "biraz dolanin 10 dakka sonra gene gelin" demis ve almis onlari iceri. Bende bu yuzden bilet almayacaktim. Formula olsada almazdim gerci. Ama bu MOTO GP!!! Yani boyle bir riske giremem asla! O yuzden aldim biletleri. Ama...ama...amaaa..... boyle bir olay Moto GP'dede yasanirsa ve yasandigini ogrenirsem, o zaman bende seneye kesin bilet almam. Ama bu bir 'ilk' oldugu icin aldik. Haydi hayirlisi.

bulent
16 Ekim 2005, 22:40
Arkadaşlar sanırım hoşunuza gidecek bir haber, eğer bir aksilik olmazsa Motogp ye motorlarla gideceğiz...

İlgili link;
http://www.weather.com/activities/travel/businesstraveler/weather/fcst-hrly.html?locid=TUXX0014&from=36hr_topnav_business

erkutgurun
16 Ekim 2005, 23:00
Evet, cok sagol dostum. Bu verdigin site cok super bir site. Moto GP'deki tum 3 gunde tam gunes gozukuyor. Haydi hayirlisi. Hatta bu siteyi diger organizasyonlarimizdada kullaniriz. Cok faydali bir site. Cunku diger tum hava durumu siteleri 3, en fazla 5 gunluk veriyordu. Bu ise tam 10 gunluk hava durumunu veriyor.

Bakalim accuracy ne kadar!? Moto GP gercektende gunesli gecerse o zaman bu siteye 100% guvenecegim ve kullanacagim demektir! 8)

ATILAY
16 Ekim 2005, 23:14
Yok Askincim, sanirim durum soyle... Insanlar belki son anda beles gireriz dusuncesiyle son ani bekliyorlar. .

Ben son anı beklemiyorum da..bana bi yerden beleş bilet gelecek..O geldikten sonra burada hangi tribünde oturacağımı yazacağım...

İnşallah 8. tribünden gelir.. :mrgreen:

gercheque
19 Ekim 2005, 15:49
yalvarmalarım patrona sonuç verdi ve ben de saat 3 de pazar günü işten çıkıp 1-2 saatliğine de olsa GP ye geleceğim. Biletimi aldım ama tribün 8 175 blokta 2.sıra kalmı, No:17 ...naapiiiim el sallarım artık arkadaki şamataya :D

ashkin
19 Ekim 2005, 16:17
yalvarmalarım patrona sonuç verdi ve ben de saat 3 de pazar günü işten çıkıp 1-2 saatliğine de olsa GP ye geleceğim. Biletimi aldım ama tribün 8 175 blokta 2.sıra kalmı, No:17 ...naapiiiim el sallarım artık arkadaki şamataya :D
seni araya sıkıstırırz sen gel :mrgreen:

gercheque
19 Ekim 2005, 16:53
seni araya sıkıstırırz sen gel :mrgreen:

olabilir zatem ben kimsenin heyecandan yerinde oturabileceğini sanmıyorum, Pazar görüşürüz...

ashkin
19 Ekim 2005, 20:59
olabilir zatem ben kimsenin heyecandan yerinde oturabileceğini sanmıyorum, Pazar görüşürüz...

c.tesi gozun sitede olsun. pazar hep beraber gidecegiz.
:wink:

fazercan35
20 Ekim 2005, 08:32
kıskandım şimdi

bizim yerimize de izleyin olur mu

bizler artık ntv takılırız belki goruruz sizleri:)

ashkin
20 Ekim 2005, 09:41
kıskandım şimdi

bizim yerimize de izleyin olur mu

bizler artık ntv takılırız belki goruruz sizleri:)

ahaa piste girmis FAZER gorursen o biziz gulmekten

berkay
20 Ekim 2005, 11:09
iş nedeni ile ben ne yazıkki gelemiyorum.şu pankart işini ne yaptınız?güzel bi şey olsundan tv.den görelim sizi ok!

ashkin
20 Ekim 2005, 11:50
iş nedeni ile ben ne yazıkki gelemiyorum.şu pankart işini ne yaptınız?güzel bi şey olsundan tv.den görelim sizi ok!

pankart isi yalan oldu. topu topu gelen kisi sayisi arkadaslarimiz ile birlikte 8 kisiyiz. 8 kisi pankart yaptirsak ne olur. kim gorur ki bizi

bu MotoGP olayında birlikte olamamamızdan dolayı uzuntu icerisindeyim. :doubt:

berkay
20 Ekim 2005, 11:58
ok.size iyi eğlenceler.o zaman her yakaladığınız kişiyle resim çekilin :mrgreen: .sonra onlara bakınca bizde gitmiş gibi olalım.ne kadar olmayacaksada olsun :?

erkutgurun
20 Ekim 2005, 19:16

c.tesi gozun sitede olsun. pazar hep beraber gidecegiz.
:wink:

Askincim,

Sadece Cumtesi degil Cuma'da gozumuz sitede olmayacakmi yani?? (kombine alanlar icin yaaaani yaaani)??

ashkin
20 Ekim 2005, 21:42
erkutcum,

kombine alanlar belli.
tellesiriz biz nasilsa.

yarin 11 gibi hep beraber gideriz diye dusunuyorum.
sabah sirkete ugramam gerekiyor benim. 10-11 gibi cikarim sirketten
onur-bilent le bulusup senide aliriz. ok!

erkutgurun
21 Ekim 2005, 00:59
Askincim, Maalesef ben Cumartesiden once gidemem. Isten cikamam. Ekurim'de izinde hala. Hic sansim yok. Ancak Cumartesi icin Cuma aksaminda kesin tellesiriz. Haydin size iyi eglenceler Cuma icin!

atuter
21 Ekim 2005, 14:03
Eveeet, beyler bende geliyorum. Oğlumla beraber Samsundan bir grup arkadaşla geliyoruz. İnşallah sizlerle orda karşılaşırız. Beni zaten görünce tanırsınız. :mrgreen:
Bir aksilik olmaz ise bu gece yola çıkıyoruz. Yarın ordayız. Pazar gece ise döneceğiz. Görüşmek dileğiyle.

AliCaglarGurel
21 Ekim 2005, 14:41
anaaaaaa.... samsun bile geliyoooo.. nerde izmirli arkadaşlaaarrrrr :P

ATILAY
21 Ekim 2005, 22:09
Ben de geliyorum yalnız biletlerim GOLD 2 tribünden..orada karşılaşırız umarım..

erkutgurun
21 Ekim 2005, 22:44
Askincim, senden bulusma/kahvalti icin yer/saat bekliyoz.....