PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tesekkurler...

kboycay
13 Kasım 2005, 13:27
hernekadar dunki toplantimizda Burhan ve Cagatay arkadaslarimizi aramizda goremesekde (onceden verilmis sozleri varmis) en azindan buradan kendilerine tesekkurlerimi iletmek isterim 3M in guzel kulakliklari icin. alkış ok! birdahaki bulusmada gorusebilmek dilegiyle :mrgreen:

BB 939
13 Kasım 2005, 16:01
Kağan, rica ederiz güzel günlerde kullanın. ok!

Belki Aşkın dün size bahsetmiştir (ama zannetmiyorum çünkü sürpriz!!) daha güzel ve çok ama çok faydalı şeyler de şu an yolda geliyor. Çok yakında yeni 3M sürprizleri var!!!!! :roll:

Bu arada, dün sizlerle olmayı çok istiyordum ama bir dahaki seferi bekleyeceğim artık.

Selam ve de sevgiler.

BlackPearl
13 Kasım 2005, 16:07
3M in guzel kulakliklari icin. alkış ok! birdahaki bulusmada gorusebilmek dilegiyle :mrgreen:
alkış

ashkin
13 Kasım 2005, 16:08
Şşşşşt. Burhan agzindan kacirmazmisin lutfen :mrgreen:
Ben henuz bir sey soylşemedim. Isi halledelim sonra ok!

Evet bende Tum toplantidaki arkadaslar adinada 3M in kulak tikaclari icin ayrica Tesekkurlerimi sunuyorum.

Cagatay ve Sana cok tesekkurler..

Haa unutmadan bu arada hediyeyi gonderim toplantiya gelmemekte ayip :mrgreen: (shaka yapiyorum, neden gelemdiginizi biliyorum)

ATILAY
13 Kasım 2005, 17:48
kulak tıkaçları için tekrar teşekkürler.. alkış bravo

dakaltan
13 Kasım 2005, 18:28
Ben de çok teşekkür ederim. Şimdilik motor yok ama ben yine de takıyorum :mrgreen:

Bu tıkaçları sizin gönderdiğinizden hiç bahsetmedi aşkın bize... allah allah :lol: :lol:

bulent
13 Kasım 2005, 18:54
Kağan dün seni gördük biz (onur ile) araba ile gelmiştik Marinanın içinden çıkarken gördük durduk sellektör yapıp ama sen bizi tanımadım :-)..Bir dahaki sefere artık....

kboycay
13 Kasım 2005, 20:28
Kağan dün seni gördük biz (onur ile) araba ile gelmiştik Marinanın içinden çıkarken gördük durduk sellektör yapıp ama sen bizi tanımadım :-)..Bir dahaki sefere artık....

hah hadi ya pardon abi ya heralde biseye falan dalmistim yada selektor yapan arabalari ignore eden kisiligim agir basmista olabilir KAFAPATLAT

saka bi yana o sirada hatuna gecikmis olmanin telasi icersindeydim, gecen haftada 1 saat diip evden cikis o cikis olmustu, yok bisey degil motoru kiskanip zarar falan vericek ondan korkarim :P

kboycay
13 Kasım 2005, 20:31
bu arada baska farkeden arkadaslar oldumu bilmiorumda sports internationalin onunde bi fazer vardi :mrgreen: acelem olmasa iceri girip disardaki fazer kimin diiip yaka paca getircektim mekanada iste zaman kisitliydi :mrgreen:

bulent
13 Kasım 2005, 20:36
doğru söylüyorsun bende her sellektör yapan araba için dursam.. gulmekten oldum gulmekten oldum

ATILAY
13 Kasım 2005, 22:01
bu arada baska farkeden arkadaslar oldumu bilmiorumda sports internationalin onunde bi fazer vardi :mrgreen: acelem olmasa iceri girip disardaki fazer kimin diiip yaka paca getircektim mekanada iste zaman kisitliydi :mrgreen:
ya ewt abi onu ben de gördüm ve üstüne oraya üyeyim ve şansa hiç denk gelmedi oradayken..kaderin işi biz toplantıya geldik ya fazerlar birbirini çekti ve adam o günü buldu gelmek için herhalde.neyse ben o işin aslını öğrenir ve sitemize hemen bir üye daha kazandırırım :mrgreen:

berkay
14 Kasım 2005, 00:15
kulak tı. için teşekkürler bb939