PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fotograf Galerisi

ashkin
30 Ocak 2006, 19:33
arkadaslar,

sitemizin ana sayfasini gelistiriyorum surekli..

su anda 3 modul ekledim

1 ncisi Fotograf Galerisi. Ornek bi kac bulusma ve uyelerimizden bazi arkadaslarin fotograflarini attim.
Bundan sonra her turlu organizasyon , bulusma vs. fotograflari Fotograf Galerisinden sunacagiz.

Fotograf Galerisine resim koymak isteyen arkadaslar benimle irtibata gecsinler. Kendilerine verecegim kullanici adi ve sifre ile SINIRSIZ olarak resimlerini Album olarak yayinlayacaklardir.

2 ncisi Kan Bankasi. Tum uyelerimizin kan gruplari buraya girilecek ve kan grubuna ve iline gore arama yapilabilecektir. Forumda Sabir konulu kan grubunda ismi olmayanlar tarafima bilgi verirlerse gerekli bilgileri ben kayitlarini eklerim. Unutmayin hic ummadigimiz anda Hayat Kurtracak bir bilgi.

3 ncusu Sozluk. sizler icin bir cok dil arasinda ceviri yapabileceginiz bir sozluk modulu yuklendi. Sag tarafta gırebilirsiniz.

diger modullerde var ama su an u zerinde calisiyorum. Gercetken cok kullanisli moduller geliyor yolda :)

Onerilerinizide eksik etmeyinlutfen benden. Akli basinda her oneriye acigiz :wink:

sevgiler,

ATILAY
30 Ocak 2006, 19:57
Eline sağlık aşkın abi..çok güzel olmuş..yanlız şu oyunu kaldırmalısın alışkanlık yapıyo..kalkamadım başından..ama son denemede 380.27 yapmayı başardım :mrgreen: :mrgreen:

baron
30 Ocak 2006, 20:32
eline sağlık. süper olmuş. sen bana hemen bir şifre ayarla resimler için ben yüklemeye başlarım :mrgreen: bu arada şu oyunu gerçekten kaldır kardeşim. hem uyuz ediyo hemde bırakılmıyo. sonra işte başımız derde girmesin bidibidi

z-max
30 Ocak 2006, 21:58
Site çok şık oldu ok! Ellerine saglık bravo

bulent
30 Ocak 2006, 23:07
alkış

atuter
31 Ocak 2006, 00:15
Ashkin, oohhh iyi böyle. Meydanı boş buldun... :mrgreen:

ashkin
31 Ocak 2006, 00:20
gulmekten oldum
SINIR ve sinir yok abi bundan kelli. :mrgreen:

CarlGustav
31 Ocak 2006, 00:53
Aşkın hocam, eline sağlık.

2fast4u
31 Ocak 2006, 10:21
Walla eellerine sağlık alkış alkış

halil
31 Ocak 2006, 10:21
bundan kelli. :mrgreen:

gulmekten oldum gulmekten oldum gulmekten oldum alkış alkış alkış

başka siteye girmek yok artık bundan kelli, herşey war burda

halil
31 Ocak 2006, 10:38
Aşkın en çok hoşuma giden şeylerden biri de yazmış olduğun makale oldu, ara sıra üyelerimizin yazılarını veya sunularını yayınlayalım böyle, mutlaka güncel konuları içeren yazılar kaleme alabilecek pek çok kişi var sitemizde.

Ben Selim abiden, radiohead'den beklerim kendilerine has üsluplarıyla yazılmış yazılar, Tekrar eline sağlık..

DrDive
31 Ocak 2006, 10:55
Eline sağlık gayet güzel olmuş bravo alkış

ashkin
31 Ocak 2006, 11:43
Halil o yazi bana ait degil yaw. :wink:

Referans Gazetesinde yayimlanmis bir yaz. :mrgreen:

Su yazar isi icinde ufak bir calisma baslattim. yakinda sitenin ana sayfasinda ilgili konuyu gorursunuz.

Umarim icimizden bana bu konuda destek olanlar cikacaktir.

baron
31 Ocak 2006, 11:45
yaw askin, sitede acayip yavaslama var. gecici bir sey mi bu acaba? :roll:

ashkin
31 Ocak 2006, 11:47
ben calisiyorum su anda uzerinde ondan olabilir.

gecici yani :mrgreen:

halil
31 Ocak 2006, 11:54
yazan: Aşkın yazıyo orda, neyse sen ne demek istediğimi anladın, içimizden birileri özgün yazılar yazarsa güzel olur demek istiyorum, tabi bir editör ya da editörler grubu bu yazıları gözden geçirebilir..

Haydi kolay gelsin

2fast4u
31 Ocak 2006, 12:41
Şu çeviri bölümü çok harika olmuş şimdiden iş yerinde iki kişi sık kullanılanlara ekledi siteyi. bravo diyorum susuyorum

2fast4u
31 Ocak 2006, 13:16
arkadaslar,

su anda 3 modul ekledim

1 ncisi Fotograf Galerisi. Ornek bi kac bulusma ve uyelerimizden bazi arkadaslarin fotograflarini attim.
Tamam da şu V.I.P sayfasının şifresini rica edelim please seytannn

gercheque
31 Ocak 2006, 13:19
eline sağlık aşkın süper olmuş, resimlere bakınca aklıma geldi Ali Çağlar Gürel'den haberi olan var mı?

diablo
31 Ocak 2006, 13:36
Aşkın ayıp oluyor ama.. Bu kadar güzlleştirilmez ki kardeşim bir site. işin gücün yok mu senin? Git motora bin yav ! Ne biçim adamsın...
senin yüzünden işimiz aksıyor, 10 dakikada bir siteye bakmak gerekiyor. Alışkanlık oldu. bravo

gercheque
31 Ocak 2006, 14:00
Harbiden haaa, benim akşama kadar hep açık duruyor....

Selim
31 Ocak 2006, 14:02
Nefis gidiyor, eline sağlık Aşkın. Bu arada meşhur olmuşuz yaw? Gazetelere neylere bilem konu mankeni durumundayız. İmza isteyenler sıraya arkadaşlar, herkese yetecek kadar var... :mrgreen:

halil
31 Ocak 2006, 14:41
Nefis gidiyor, eline sağlık Aşkın. Bu arada meşhur olmuşuz yaw? Gazetelere neylere bilem konu mankeni durumundayız. İmza isteyenler sıraya arkadaşlar, herkese yetecek kadar var... :mrgreen:

Avatarına gurban olduğum Selim abim benim gulmekten oldum gulmekten oldum

Bülent
31 Ocak 2006, 14:48
çok güzel tebrikler aşkın ellerine sağlık alkış bravo

Selim
31 Ocak 2006, 14:49
Yapmayın yaw, utandırıyorsunuz adamı... Ikarus sendromuna kapılıciim böyle giderse.
veryhappy

DrDive
03 Şubat 2006, 12:40
Selim hocam hangi gazetede tarih yer alabılırmıyım sasirdimmm sasirdimmm
Merak hasıl oldu

Bu arada ehliyeti aldınmı yaniş sınavı gecmıssınızdırde ehliyeti aldınmı

ashkin
03 Şubat 2006, 12:45
Gorkem en son gecen Pazar birlikteydik Ali ile. Is yogunluugndan dolayi takip edemedigini soyledi. lk firsatta aramizda olacaak (sanirim bu c.tesi gelecek.)

Levent cim V.I.P sifren PM olarak gonderilmistir.

Sedat, bizimde amacimiz bu, giren bir daha girsin siteye. faydali seylerde olsun ki insanlarin ilgisini motosiklete cekebilelim.

Selim cim, sizden daha iyi habere konu olacak resim mi var ki :P

DrDive, sen sitenin ana sayfasina hic bakmiyosun herhalde :mrgreen:

Selim
03 Şubat 2006, 12:52
Murat, öyle herkesin eline geçen, 1 milyon basan, sıradan gündelik gazete değil yahu. :mrgreen: Bizim grubun ana sayfasında "motosiklet geri döndü" diye bir haber var, sağolsun Aşkın resmimizi koymuş oraya. Ehliyet tamamdır. O hafta Banu'ya vermediler sadece "Ne bu böyle karı-koca pikniğe mi geldiniz, biriniz geçsin, öbürünüz haftaya yine gelsin bakalım!" diyerek. İki hafta sonra Banu tekrar gidip geçti. Şimdi para biriktiriyoruz, 100'er YTL toplayabilirsek elimizde ki belgeleri gidip ehliyete tahvil edeceğiz. :mrgreen:

DrDive
03 Şubat 2006, 12:58
Ashkın benım direkt forum kayıtlı favorite'lerde KAFAPATLAT

O yüzdende hıc aklıma ana sayfa yapmak gelmedı kusura bakma
en son sayfada resım galerısı düzenleme dedıgın gun baktım
Pardonnnnnnnnnnnnnnn cokuzgunum_ cokuzgunum_

gercheque
03 Şubat 2006, 13:18
Aşkın Aliden haber için sağol :wink:

2fast4u
03 Şubat 2006, 14:30
Aşkın Aliden haber için sağol :wink:
Ali den haberin varsa selam söyle yahu bizlendemi konuşmuyor bu

2fast4u
03 Şubat 2006, 14:32
arkadaslar,

su anda 3 modul ekledim

Tamam da şu V.I.P sayfasının şifresini rica edelim please seytannn
Kardeş cevap alamadık heeeeeeeeeeee

Selim
03 Şubat 2006, 14:35
Okumuyorsunuz kardeşler... PM olarak yazdı Aşkın... :mrgreen:

Selim
03 Şubat 2006, 14:45
Tamam Levent yaa, ne kızıyorsun, hıyarım ben... Halisünasyon görüp uyduruyorum bazen... (Aşkın sağol...) :mrgreen:
KAFAPATLAT