PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Fuarinda Standimiz Olacak

ashkin
02 Mart 2006, 20:40
arkadaslar,

bildiginiz uzere uzun zamandir fuar muhabbeti yapiyorduk. ha katildik ha katilacaz diye. sonunda OK aldik bu islemle ilgili.

sonuc olarak Samura Motor un destegi ve sponsorlugu ile Corner olarak standlarinda yer alacagiz. Bir bankoluk bir alanimiz olacak.

simdiii fuar hakkinda bilgiler vereyim size biraz.
Bildiginiz uzere ilk defa 2 motosiklet fuari olacak bu sene Turkiye de.
1 ncisi her sene oldugu gibi Lutfi kirdar da Interteks induzenledigi fuar
http://www.interteks.com/?PId=Fair&FairId=71 (23 -26 Mart 2006) bu fuara genelde cancinconlar katilacak anladigim kadari ile.

Diger fuar ise CNR a yakin olan ve daha buyuk alanda rahat rahat insanlarin gezebileegi ve park sorunu olmayan bir yerde olacak.
Bu fuarida Ares Fuarcilik organize ediyor. Esas motosiklet firmalari burada yer alcak (tabii ki bizde :wink: ) http://www.motoshow06.com (31 Mart - 2 Nisan 2006)

Standimiz Samura Motor un icinde olacak. Samura Motor gayet guzel bir alanda yer kiralamis sekilde. Salon 9 da yer alacak.
alkış
Ayrica Yamaha nin kendi standida salonun en buyuk yerine sahip ve tam karsimizda olacak. Yani Hem Samura hem Yamaha karsilikli gayet hos bir alan olacak.

Salon Krokisi de su sekilde
http://www.fazerturkiye.org/resimler/9kroki.jpg

Simdi sizlerin destegini bekliyorum.
Fuarda standimiz icin belirli saatlerde kalacak gonullu arkadaslar bekliyorum.
Ben elimden geldigince orada olacagim. Fakat yinede yanimda sizlerinde olmasi isleri kolaylastiracaktir.
Ben tum yazili ve gorsel ekipmanlari hazirlamaya basladim bile. Sizlerinde fuar icin fikirleri varsa buraya yada emaille yada PM atarak bana bildirsinler. Her turlu fikre acigiz :wink:

Sizde isin bir ucundan tutarsaniz cok sevinecegim.

Ayrica buradan;

Bizlere her zaman gosterdigi yakinlik ve destegi icin Samura Motora tesekkurlerimizi sunuyoruz. TESEKKURLER alkış

Fuara ulasim Krokiside su sekilde ;
http://www.fazerturkiye.org/resimler/ulasimkroki.jpg

fatih
02 Mart 2006, 20:55
bu kadar işin gücün arasında bunları organize etmek çok zor. Sevgili ve değerli Ashkin seni içten tebrik ederim.
alkış

02 Mart 2006, 21:13
aşkın tebrikler... alkış
gerçekten de bu kadar işin arasında iyi idare ediyorsun..

sedat ve beN bildiğin üzre her türlü yardıma koşa koşa geliriz.. veryhappy

ercan özkutan
02 Mart 2006, 21:39
Aşkın kolay gelsin ,herhalde fuar konusundaki konulara yabancı kalmışım,neler yapılması düşünülüyor,elimizden gelen yardımı yapabiliriz sitemizde bir dolu arkadaş var ,ben birkaç günlüğüne fuara yardım etmek için gelirim, diğer profesyonel ihtiyarlar gelir yardım ederiz, yalnız neler düşünülüyor lütfen açıklarmısın ,mesela profesyonelliğe adımmı atalım? gibi!

Ercan Özkutan

baron
02 Mart 2006, 22:52
vallahi süper bişi aşkınım. bravo ne gelirse elimden söylemen kafi. Hafta sonu 2 günde orda bulunmak benim için bir zevk olur. Ama sanırım hafta sonu sorun olmaz da hafta içi sorun. Onada bişiler yapmaya çalışırım. en kötü bir yarım gün falan ayarlamaya çalışırım.

bol bol el ilanları yapmak gerek heralde. renkli yazıcı lazım olursa 1 kartuş ayırabilirim bu işe. başka yardımlarımız olursa sen söyle bize.

bu arada aklıma bişi geldi. birde video, foto falan içeren bir cd hazırlasak. çoğaltırız olnları. orda dağıtırız. sen gerçi video lazım falan demiştin ama benim kamera sizlere ömür. ama böyle bişi olursa ben gene bulurum bir kamera biryerlerden. yapalım bişiler. hatta sen geldiğinde buraya bunun için bir toplantı yapalım. orda konuşuruz daha detaylı.

ashkin
02 Mart 2006, 23:08
bol bol el ilanları yapmak gerek heralde. renkli yazıcı lazım olursa 1 kartuş ayırabilirim bu işe. başka yardımlarımız olursa sen söyle bize.

Matbaa da bastiriyirorum el ilanlari ve brosurleri. printer dan cikis almaya gerek yok. ok!

Evet video ve resimler iciren bir klip tarzinda bir seyler hazirlayacagiz. bunu eger ayarlayabilirsem ufak bir LCD de izletmek ve ayni senin dedigin gibi bulusmalarimizdan olusan fotograflar ve video cekimlerini ikopyalarayak standimizi ziyaret edenlere verecegiz. Bu resim ve video cekimi iicin bir bulusma yapariz ben dondugumde. Havanin guzel oldugu bir gun ayarlamak lazim. ok!

Ercan abicim, extra bir fikir vs. aklina gelirse diye yazmistim ben mesaji. Siz gelin standi ziyaret edin eger vaktiniz olursa gelen arkadaslarimiza bilgi de verin yeter :wink:

halil
02 Mart 2006, 23:42
Aşkın tebrikler, hafta içi değil ama hafta sonu elimizden gelen bişeyler varsa yapmaya çalışırız.

Ayrıca, fuar standı için benim yapabileceğim bişeyler varsa söyle, ilginç birşeyler düşünüyorum ben zaten, sana özelden gönderirim..Bir ambiyans yaparız :))

ashkin
02 Mart 2006, 23:44
ok bekliyorum Halil.
standii olmazsa kiralayacagiz zaten. Plastikten olanlar var ya hazir, onlardan belki. zaten Samura Motor lada donunce net olarak stand boyutunu vs. yi konusacagim icin gelince karar veririz.

halil
02 Mart 2006, 23:50
Ok Aşkın sen gel de bir toplanalım, eminim çok hoş fikirler çıkacak. Görsel olarak standı çekici hale getirmek gerekli, fuarlarda dergi satılan standlara benzemeyelim

atuter
03 Mart 2006, 11:14
Fuarda birbirimizi nasil taniyacagiz. :P :mrgreen:

halil
03 Mart 2006, 11:57
Ali abi seni dünya tanıyor, biz mi tanıyamayacağız

sen merak etme, yakana karanfil takmana gerek yok

gulmekten oldum gulmekten oldum

diablo
03 Mart 2006, 11:58
patron biz de elimizden geleni yaparız demiş... o zaman yaparız demektir... kafaat

Video çekimlerin ben yapabilirim. onları klip haline de getirirriz beraberce hiç sorun değil... harika çalışma çıkar ortaya...

Selim
03 Mart 2006, 13:02
Aşkın ellerine sağlık. Biz de her konuda memnuniyetle destek olmaya hazırız. Bizim yemekler orada teşkilat kurmadan bir catering hizmeti vermeye uygun değil ama açılış günü için kanepe vs birşeyler hazırlayabiliriz arzu edersen.

atakan
03 Mart 2006, 21:16
Bende elimden geleni yapmak isterim :wink:
Yapılacak toplantıda güzel fikirler çıkacaktır alkış

ashkin
03 Mart 2006, 21:26
ok arkadaslar, hepinize tesekkurler,

hepimiz toplantida fikirlerimizi ortaya dokersek cok gusel seyler cikacaktir ortaya eminim.

doner donmez hemen bir optlanti duzenleyecegiz. ben 1 haftaya kalmaz donucem insallah.

sevgiler hepinize,

ATILAY
03 Mart 2006, 22:00
hayirli olsun abi... hafta ici stand da durabilirim buyuk ihtimal...

gercheque
04 Mart 2006, 11:05
Aşkın eline sağlık alkış , haftaiçi ben de standda durabilirim :P eğer ihtiyacınız olursa zira haftasonu izin almam mümkün değil :roll: . Ben akşam işten sonra ziyaret edeceğim, saat akşam kaça kadar açık fuar?

Bülent
04 Mart 2006, 11:25
işim izin verdiği sürece bende yanınızda olmaya çalışacağım ok!

z-max
04 Mart 2006, 18:15
ashkin abi çok süper reklam olacak inşallah bravo Elinize sağlık alkış Fuara gelseydim kesin yüz yüze tanışırdık kısmet aglamak!

ercan özkutan
04 Mart 2006, 22:45
Aşkıncığım! fuarda mutlak olacağım enaz iki gün yardımcı olurum şu anda 15 günlüğüne istanbuldayım,şayet döndüğünde ,ne gibi yardımlarımız dokunacağını,belki bir toplantı ile tespit edersek herhalde daha iyi olur kanısındayım,bu arada şayet samura ya gelirsen görüşelim,iki sokak aşağısında oturuyorum.

sevgiler saygılar

Ercan Özkutan welcome

05 Mart 2006, 00:15
ben motorumu samuradan almıstım kemalden gecen fuarda artık davetıye verırı sanırım zaten verıcem dıyordu :)

ashkin
05 Mart 2006, 03:21
Arkadaslar,

davetiye isini henuz konusmadim ama bir miktar temin etemeye calisacagizm sizler icin.

2fast4u
06 Mart 2006, 10:32
Walla gönüllü sayısı oldukça fazla olacak sanırım özellikle hafta sonu öyle korner morner yetmez valla. veryhappy
Şaka bir yana üniversite yıllarım ek iş olarak bir kaç sene fuarlarda stand görevlisi olarak çalışmıştım. Ayrıca iki yıl suzuki ile tam teşekküllü olarak fuara katıldım. Eh bu tecrübeleri grubumuz yararına kullanmayacağımda ne yapacağım. Siz işi söyleyin ve kenara çekilip fuarda keyfinize bakın.

bulent
07 Mart 2006, 00:17
Ben bugün her iki fuar biletinden de aldım :-))))