PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuar icin Ihtiyaclarimiz

ashkin
13 Mart 2006, 15:37
Arkadaslar,

bildiginiz uzere Motoshow06 da yer alacagiz. asagiya ihtiyacimiz olan seyleri sirasi ile yaziyorum. Kim ne yapabilirse maddi yada manevi olarak ne yapabilirse mesaj bekliyorum.

NOT1: Fuarda surekli kalabilecek 3 arkadasa ihtiyacim var. Bu 3 arkadasi saptarsak onlara fuar giris karti cikartacagim. Birisi Sedat zaten. diger 2 kisi kim gelebilecekse lutfen mesaj atsin.

NOT2 : Arkadaslar, kimse yardim etmek zorunda hissetmesin kendini. Kesinlikle yanlis anlasilmasini istemiyorum bu mesajin.
Yardim olsada olmasada ben zaten halledecegim.
Ama corbada "benimde tuzum olsun diyenler" icin bu mesajim :wink:

- Stand (Asagidakine benzer olacak)
http://www.fazerturkiye.org/resimler/stand1.jpg

- RoolUp Afis
http://www.fazerturkiye.org/resimler/rollup.jpg

- Aperatif Yiyecek (Kanepe ivir zivir,) Icecek ayrlamamiz gerekiyor.
- Brosur ve Sticker (Bunu bizim matbaa yi sponsor yaptim onlar yapacaklar) :mrgreen: )

- Fuar standinda gorev alacak arkadaslar icin T-Shirt ve Sapka yaptirilacak.
5 er Adet

- Eveeet esas lazim olan sey.. LCD ekrana ihtiyacimiz var. Min 17" e uzeri boyutta olmali.
Kim yardimci olabilir. ? ? ?

- Bir diger konu, havalar duzelir duzelmez sizlerle ortak bir yerde bulusup bazi kamera cekimleri ve roportajlar yapacagiz.
Kimler gelebilir bu cekimlere. Yarim gununuzu ayirmaniz gerekecek.
Buyuk ihtimalle bu C.tesi yapacagiz bu isi yada Pazar.

Ayrica Fuar icin ozel aktivite ve fikirleri olanlarda fikirlerini beyan etsinler lutfen.
Her turlu oneriye acigiz.

SON OLAAARAAAK :

Fuara gercekten gelecek arkadaslar icin Bilet ihtiyaci olanlar bana email yada PM atsinlar. Lutfen bu mesajin altina bilet isteklerinizi yollamayin.
Oncelik olarak sehir disindan gelecek arkadaslara bilet verecegim.
Bilet bulma ihtimali olanlar lutfen bilet istemesinler ki elimizdeki kisitli biletler gercek ihtiyaci olanlara yarasin. ok!

Hepinize kucak dolusu sevgiler,

2fast4u
13 Mart 2006, 15:44
Benden iki tepsi börek söz( neli sevdiğinizi söylemezseniz bir tepsi peynirli, bir tepsi ıspanalı yaparım ona göre). Ayrıca hafta sonu oradayım. Bilet istemez. Keşke fırsatım olsada sürekli orada olabilsem.

bulent
13 Mart 2006, 16:28
Tam gün olmasada bir gün boyunca uzun süreli kalabilirim :-) zaten kalacağım için :-)).. Çekim işine gelirim o kesin zaman ayarlarım ona..Artı laptop ile idare edilebilinir ise benimkisini biliyorsun yardımcı olmaya çalışırım ekran idare eder :-)).

Konuşuruz ön bir toplantı yapalım bence en azından istanbul katılım olur..

baron
13 Mart 2006, 16:45
haftasonu ve bir yarim gun (persembe veya cuma oglenden itibaren.) durabilirim. cekim icin de gelirim. bu arada ben bilet isini hallettim. laptop lazim olursa benimkinin 15 inc ekrani var. onuda ayarlayabiliriz. ama pili bozuk piriz sart. cd-dvd cogaltma lazim olursa bende elimden geldigince uretime gecerim. bravo

Selim
13 Mart 2006, 19:25
Bizim mutfaklarda açılış günü için kanepe hazırlatırım. İndikatif bir sayı verir misin Aşkın?

ashkin
13 Mart 2006, 22:32
Selim cim,

bende pek kestirememekle birlikte 200 Adet desemucmus muolurum az mi olur ? ? ? ?

Selim
13 Mart 2006, 22:42
Bilmem? Biz yaparız walla... Ben 300 diyeyim... Gercheque kardeşim gelecekse, 250 tanesi ancak onu keser zaten... :mrgreen:

ashkin
14 Mart 2006, 00:25
bak Gorkem i unutmusum veryhappy

ok abi sen yapabildigin kadar yap. senin icin nasil uygun olacaksa artik ok!

ATILAY
14 Mart 2006, 15:08
Haftaici 1 gun tamamen durabilirim...

diablo
14 Mart 2006, 19:42
sevgili aşkın,

hafta içi 1 gün, hafta sonu 1 gün ben ve eşim duracağız.
kamera ve çekim imkanım var.. yardım edeceğim.
çekimleri edit için program var... yapalım
harcama yapman gerekirse ortak olurum...

atakan
14 Mart 2006, 22:03
Ben haftaiçi yardımcı olamam ama haftasonu elimden geleni yapmaya çalışırım..maddi olarak elimden geldiğince ufak bir katkıda bulunabilirim ne biliyim başka aklıma mesela geliceğim gün cola-bardak getiririm vs vs..
Toplanıp,konuşulunca daha güzel organize oluruz diye düşünüyorum :wink:

ercan özkutan
15 Mart 2006, 06:42
Aşkıncığım, elimizden geleni yapmaya çalışacağız,ben romanyadan geleceğim,sadece fuar süresi için,bu arada ne gibi yardım yapabileceğimi bir düşüneyim,tüm arkadaşlara sevgiler saygılar.

Ercan Özkutan

yamahamusti
15 Mart 2006, 12:33
bu ilgi, bu dayanışma,sevgi saygı

gerçekten duygulandım aglamak! aglamak!

gercheque
16 Mart 2006, 11:04
Bilmem? Biz yaparız walla... Ben 300 diyeyim... Gercheque kardeşim gelecekse, 250 tanesi ancak onu keser zaten... :mrgreen:

korkmayın arkadaşlar ben rejimdeyim :mrgreen:

DrDive
16 Mart 2006, 13:09
Şu dönem çok yoğun olup aktiviteye geçememiş olsam bile cumartesi tam gün yapabilirim.

atakan
16 Mart 2006, 19:47
Anlaşılan cumartesi bayağı bir kalabalık olucaz :wink:

ercan özkutan
17 Mart 2006, 09:28
Aşkıncığım, cumartesi yoğun bir kalabalık olacağa benziyor,birde orada toplantı yapabilirsek hem arkadaşları tanıma,hemde ilerisi için düşüncelerini alma bakımından iyi olur düşüncesindeyim,istersen bu konuyu bir düşün ve orada müsait bir yerde toplantı yapalım,benim evde Samsung 19'' LCD gri monitörüm var istediğin zaman verebilirim
sevgiler,saygılar

Ercan Özkutan

baron
17 Mart 2006, 13:39
askin bu pazar yagis yokmus. su toplanma isini yapicakmiyiz bu hafta?

ashkin
17 Mart 2006, 13:50
Ercan, tesekkurler ekran icin. cok ise yarayacak. bir sey sormak istiyorum ekranin Video giriside mevcut mu yoksa sadece monitor girisi mi var ?

Baron cum Pazar gunude yagis gorunuyor maalesef..

http://www.meteor.gov.tr/2003/tahminanaliz/Guntr1.Gif

baron
17 Mart 2006, 14:32
pazar sabah saatlerinden itibaren yagis yokmus. zaten haritada da tum istanbulda yagis yok. bogaz kiyilari temiz :mrgreen: benden soylemesi. sonra yok efendim ben duymadim, ben bilmiyordum, pazar da yagissiz gecti anlamam. veryhappy

bulent
17 Mart 2006, 15:28
pazar bana uyar

ercan özkutan
17 Mart 2006, 19:43
Aşkıncığım, monitör samsung 193T modeli analog ve digital girişi mevcut ,tahmin ederimki video girişi mevcut,şu anda romanyada olduğum için kontrol edemiyorum Carrera Vedat ile görüşeceğim bizim eve gidip kontrol etsin,vede sana bildirsin

Ercan Özkutan

ashkin
19 Mart 2006, 11:34
Ok ok!
Vedat la c.tesi beraberdik sizinde gulaklarinizi cinlattik :mrgreen:

tekrar tesekkurler

sevgiler