PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kasko fiyatları

addict
22 Mart 2006, 18:40
arkadaşlar bu kasko fiyatları nedir boyle yaaa uçmuşş insanlar bu konuyla ilgili bilgi rica edebilirmiyim.. 1300 ytl yada 1500 ytl bundan aşağı rakam veren yok gercekten bumudur rakamlar göçtüm bennnnn

ercan özkutan
22 Mart 2006, 22:46
Tarık kardeşim tahmin etmiyorum bu fiyatlardan daha düşük fiyat bulabileceğine,ben işviçre sigortaya yaptırdım aralık ayında 1.150 YTL idi bir kaç ayda yükseleceğini sanmıyorum ama,yine üç aşağı beş yukarı fiyatlar böyle ,sakın kasko suz motora binme vede ufak tefek şeyler içinde kaskonu kullanma,yıllık indirimleri önemli,allah kolaylık versin,sevgiler

Ercan Özkutan

radonix
23 Mart 2006, 00:22
isviçre , yapı kredi ve koç allianz var ! çalınmaya karşı teminatlarına mutlaka gözat derim ve kaskonu mutlaka yaptır ayrıca buradaki forumlarada bu konuyla ilgili açılan topicleri de okumanı tavsiye ediyorum .

addict
23 Mart 2006, 10:47
teşekkür ederim beyler forumları takip ediyorum zaten , bende sizinle aynı düşüncedeyim kaskosuz asla binilmez kaskosuz bu iş olmazzz..

Carrera
23 Mart 2006, 12:07
Benim kaskom Axa Oyak'tan. Hem fiyatları gayet uygun hem de acentam benimle ilgileniyor. Acentanın sahipleri 2 motorcu olduğundan ayrı bir hassaslar bu konuda. İstersen bilgilerini verebilirim sana. İletişim bilgilerim var sitede.

Bülent
23 Mart 2006, 12:14
2 sene önce axa oyak motor kaskolamıyoruz demiş ve motorumu
kasko yapmamıştı tavırlarıda hoşuma gitmediği için ev ve araba kaskomuda iptal ettirmiştm demek fikir değiştirmişler

Bülent
23 Mart 2006, 12:20
bu arada bazı sigorta acentaları fazer i enduro sınıfında gösterip
kako bedelini 800 lira civarı gösteriyolarmış bunun ne gibi zararı var bilmiyorum ama ben 1100 lira ödeyince hemen acentamı aramıştım
oda bana böyle bir açıklamada bulunmuştu bende sineye çektim

ashkin
23 Mart 2006, 14:16
http://www.sairsigorta.com

Şahin hoca ayni zamanda EMOK ta motosiklet egitmenidir. Motosikletcininhalinden anlar. Fiyatlarida gayet makuldur. Isvicre Sigorta acentsaidir.

Selamimi soylersin :wink:

bulent
24 Mart 2006, 13:32
ashkin, +1

erkutgurun
09 Nisan 2006, 12:49
valla benim FJR'yi Isvicre 1900e yapti. uzgunum