PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖTV !!!!!

addict
31 Mart 2006, 10:22
Arkadaşlar şimdi fazer ın fiyatı ne oldu kafam karıştı sinirimden ağlıyacağım herşeyi tam hazırlamışken bu hakkmı ya hani derler yaaa bahtsız bedevi yi çölde kutup ayısı ........ diye tam ilk kez sıfır makina alıyorum hemde istediğim hayalini kurduğum makinayı alıyorum derken çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum adaletsiz dünya herseyin ilkini yaşadığımız ülkemizde bir iilk daha bu iş nasıl bir iş nasıl bir ülkede yaşıyoruz adaletsiz bir ülke...

2fast4u
31 Mart 2006, 10:46
Arkadaşlar şimdi fazer ın fiyatı ne oldu kafam karıştı sinirimden ağlıyacağım herşeyi tam hazırlamışken bu hakkmı ya hani derler yaaa bahtsız bedevi yi çölde kutup ayısı ........ diye tam ilk kez sıfır makina alıyorum hemde istediğim hayalini kurduğum makinayı alıyorum derken çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum adaletsiz dünya herseyin ilkini yaşadığımız ülkemizde bir iilk daha bu iş nasıl bir iş nasıl bir ülkede yaşıyoruz adaletsiz bir ülke...
Walla kardeşim durumun müsaitse yani alabilecek pozisyonda isen hemen faurdan al derim daha fiyatlara yansıyan bir şey yok sanırım bir iki hafta içinde netleşir fiyatlar . Eğer biraz daha beklerseniz işler zorlaşır derim. Ha olur ya pozisyonunuz şu an için uygun değildir ama ben derim ki kredi borç harç almak onbeş gün sonra % 30 pahalı almaktan iyidir.

addict
31 Mart 2006, 10:49
Walla kardeşim durumun müsaitse yani alabilecek pozisyonda isen hemen faurdan al derim daha fiyatlara yansıyan bir şey yok sanırım bir iki hafta içinde netleşir fiyatlar . Eğer biraz daha beklerseniz işler zorlaşır derim. Ha olur ya pozisyonunuz şu an için uygun değildir ama ben derim ki kredi borç harç almak onbeş gün sonra % 30 pahalı almaktan iyidir.

ben makinayı önümüzdeki hafta içi alıcam para o zamamn geliyor o zmana iş işten geçmiş olurmu bilmiyorum nedersin hemen fiyatlar etkilenirmi yoksa 1 hafta vaktim varmı

ashkin
31 Mart 2006, 10:52
Eger NET karar ciktiysa bence hemen fiaytlara etkiler.Neden diyeceksiniz. cunku adam sattigi malin yerine mal koyarken yeni fiyattan koyacak sonucta :doubt:

addict
31 Mart 2006, 10:54
Eger NET karar ciktiysa bence hemen fiaytlara etkiler.Neden diyeceksiniz. cunku adam sattigi malin yerine mal koyarken yeni fiyattan koyacak sonucta :doubt: ashkın peki şimdi makinanın fiyatı ne kadar oldu anlamadım ben bu işten birşey yani şuanda bile almaya kalksak ne kadardan alıcaz

ashkin
31 Mart 2006, 10:55
ashkın peki şimdi makinanın fiyatı ne kadar oldu anlamadım ben bu işten birşey yani şuanda bile almaya kalksak ne kadardan alıcaz

ben gubun NET bilgiyi alirim Yamaha bayilerinden.
buradan da duyururum. Fuara gidicem bi yarim saat sonra.
haber veririm. :wink:

addict
31 Mart 2006, 10:58
ashkın çok teşekkür ederim senden en kısa zamanda haber bekliyorum ben aradım samurayı ama açan yok fuar da hepsi herhalde bu konuyla ilgili bilgiyi bana en kısa zamanda haber verirsen sevinirim..Cep telimi yazıyorum ararsan sevinirim kolay gelsin..

gsm : 0532 502 82 59

2fast4u
31 Mart 2006, 11:00

ben makinayı önümüzdeki hafta içi alıcam para o zamamn geliyor o zmana iş işten geçmiş olurmu bilmiyorum nedersin hemen fiyatlar etkilenirmi yoksa 1 hafta vaktim varmı
Limittesin her şey olabilir son dakika golü yeme ihtimalin yüksek.
Ama derimki az bir miktar bir iki milyar ayarla fuara git faturayı kestir. Hafta sonu ödemeyi yapacağım de olmazsa beni bul daytonaya kabul ettirim ki Aşkında aynısını samuraya yaptırır her halde.

LaJollan
31 Mart 2006, 11:03
Fuardan da alsanız, ÖTV ile ilgili karar çıktı ve resmi gazetede yayınlandıysa, fatura keserken ÖTV'nin vergi dairesine yatırılması gerektiğinden (bayi tarafından) anında tahsil ederler. Ancak ve ancak bayi ya da distribütör bu farkı cebinden karşılarsa ödemezsiniz. Moral bozucu ama durum bu...