PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iste Hizla Buyuyoruz. 400 olduk :)

ashkin
05 Nisan 2006, 21:50
arkadaslar,

goruyorum ki cok guzel isler ve cok guzel arkadaslik dostluklar kuruyoruz.
Bununda en guzel kaniti uye sayimiz.

Bugun itbari ile 400 kisi olduk :wink:

400 ncu uyemize de surprizim olucak elbette.

300 ncu uyemiz addict (tarik) ida unutmadik. arada kaynamis gorunse bile onada surprizim var :wink:

bu hizla, bu sevgi ve bu dostlukla buyumek dilegi ile,

hepinizi cok seviyorum :),

sevgiler,

bulent
05 Nisan 2006, 22:09
1000 e ne vereceksin çok merak ediyorum gulmekten oldum

bulent
05 Nisan 2006, 22:11
bence fazer.....verelim yamaha sponsor olsun

06 Nisan 2006, 12:25
evet bencede:) 1000 olana kadar herkes değiştirmezse fazer ını:)

bu arada sitenin eksiği BAYAN sürücü sayısının azlığı(hatta yok benden başka) cokuzgunum_
olsun en yakın zamanda bayanlarda katılır umarım :wink:

kazasız sürüşler arkadaşlar

DrDive
06 Nisan 2006, 12:38
nE GÜZEL ESKİDEN ÜYE SAYIMIZI LİSTEDEN GÖRÜP TAKİP EDEBİLİYORDUK YENİDEN AÇILMA ŞANSI VARMI aŞKIN??

diablo
06 Nisan 2006, 13:12
aktif üye istiyoruz.. aktif...
:mrgreen: bidibidi
katılımı arttıralım arkadaşlar... paylaşalım. büyüyelim... ok!

06 Nisan 2006, 13:24
arkadaşlar üye kampanyası başlatalım herkes siteye bi üye getirse al sana 800 üye :mrgreen:

2fast4u
06 Nisan 2006, 13:24

bu arada sitenin eksiği BAYAN sürücü sayısının azlığı(hatta yok benden başka) cokuzgunum_

Dur daisy benim kuzeni getireceğim siteye de kız işlerinden bir türlü fırsat bulamadı. Hafta sonu ders vereceğim ona ama şart olarak önce siteye üye olması gerekecek yoksa baksın başının çaresine. Aslında yanlış söyledim sanırım üye olmuş ta hiç yazmamış fakat yazacaaaakkkkkk....

Selim
06 Nisan 2006, 14:00

E durun yaw, kız bir teslim alsın hele TA'ini, yapıciiyk ondan sonra herhal bir şeyler. Zaten motorla ilgili her konuda Banu'yu senin başına musallat edeceğim Daisy... :mrgreen:

addict
06 Nisan 2006, 14:25

valla ben fazerımı yeni aldım hatta hala daha alamadım gebzedeymiş alıncada uzun zaman değiştirmeyi düşünmüyorum :P
Tek bayan sürücü olarak daisy (papatya) arkadaşımızı el üstünde tutmak gerekiyor bence diye düşünüyorum :P ayrıca sitenin ilk bayan sürücü üyesi olarak ta bence onada bir süpriz olmalı

ashkin
06 Nisan 2006, 17:28
nE GÜZEL ESKİDEN ÜYE SAYIMIZI LİSTEDEN GÖRÜP TAKİP EDEBİLİYORDUK YENİDEN AÇILMA ŞANSI VARMI aŞKIN??

ozellikle kaldirdim. bazi dis mihraplar uyelerimizi rahatisiz ediyorlar :wink:

Sedat cok hakli. onemli olan aktif katilimli uye. istersek 1000 kisi olalim 50 kisi kendi aralarinda takiliyorlarsa bir anlami yok. herkesi aktif katilima cagiriyoruuuuzzz.

Tek bayan sürücü olarak daisy (papatya) arkadaşımızı el üstünde tutmak gerekiyor bence diye düşünüyorum ayrıca sitenin ilk bayan sürücü üyesi olarak ta bence onada bir süpriz olmalı

merak etme Tarik cim, eh yapicaz bi surpriz. her seyin bir zamani var :wink:

BooRock
06 Nisan 2006, 17:32

Daisy, aktif olmasada sitemizde ayşe şule (rüzgarın kızı) var fazer kullanan!
Ama dediğim gibi sitemizde aktif değil... Senin kadar... bravo :wink:

addict
06 Nisan 2006, 17:36

ozellikle kaldirdim. bazi dis mihraplar uyelerimizi rahatisiz ediyorlar :wink:

Sedat cok hakli. onemli olan aktif katilimli uye. istersek 1000 kisi olalim 50 kisi kendi aralarinda takiliyorlarsa bir anlami yok. herkesi aktif katilima cagiriyoruuuuzzz.

Tek bayan sürücü olarak daisy (papatya) arkadaşımızı el üstünde tutmak gerekiyor bence diye düşünüyorum ayrıca sitenin ilk bayan sürücü üyesi olarak ta bence onada bir süpriz olmalı

merak etme Tarik cim, eh yapicaz bi surpriz. her seyin bir zamani var :wink:

tamam aşkın usta ne barıyooon el kadar çocuğaa aglamak! :P

AliCaglarGurel
06 Nisan 2006, 17:41
arkadaslar,

goruyorum ki cok guzel isler ve cok guzel arkadaslik dostluklar kuruyoruz.
Bununda en guzel kaniti uye sayimiz.

Bugun itbari ile 400 kisi olduk :wink:

400 ncu uyemize de surprizim olucak elbette.

300 ncu uyemiz addict (tarik) ida unutmadik. arada kaynamis gorunse bile onada surprizim var :wink:

bu hizla, bu sevgi ve bu dostlukla buyumek dilegi ile,

hepinizi cok seviyorum :),

sevgiler,

ben 100. ve 200. üyeydim.. ala bişi görmedim :mrgreen:

ashkin
06 Nisan 2006, 17:42
Daisy, aktif olmasada sitemizde ayşe şule (rüzgarın kızı) var fazer kullanan!

sadece adi var kendisinin. maalesef dogru duzgun yaz(a)madi.
neyse giden gider kalan saglar bizimdir veryhappy

Gogovski
06 Nisan 2006, 17:55
Herkese Merhaba,
Bana da hoşgeldin. Dün Üye olmuştum. Yoksa 400. üye benmiyim diye iç geçirmedim değil hani.
Bende Mayıs gibi fazer sahibi olmayı düşünürken bu ÖTV sürprizi (ama ne sürpriz) sebebiyel bu hafta başında işlemleri tamamladık. Bugün motor geldi. Önümüzdeki hafta başı da plaka vs. işlemleri tamamlanıp aranıza fiilen de katılmış olucam.
Gruba katılmadan öncede forumlarınızı okumaya çalıştım bol bol. Gayet düzeyli ve güzel bir ortam burası.
Hepinize sevgiler

addict
06 Nisan 2006, 18:23
Herkese Merhaba,
Bana da hoşgeldin. Dün Üye olmuştum. Yoksa 400. üye benmiyim diye iç geçirmedim değil hani.
Bende Mayıs gibi fazer sahibi olmayı düşünürken bu ÖTV sürprizi (ama ne sürpriz) sebebiyel bu hafta başında işlemleri tamamladık. Bugün motor geldi. Önümüzdeki hafta başı da plaka vs. işlemleri tamamlanıp aranıza fiilen de katılmış olucam.
Gruba katılmadan öncede forumlarınızı okumaya çalıştım bol bol. Gayet düzeyli ve güzel bir ortam burası.
Hepinize sevgiler
Fazer kardeşliğine hoşgeldin gogovski motorun hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanman dleğiyle.. welcome

ashkin
06 Nisan 2006, 18:56
Herkese Merhaba,
Hepinize sevgiler

Hos geldin hemserim.. :wink: Izmir li olarak Izmir li uyelerimizi aramizda gormek cok guzel.
Fuarda 5-6 Izmir den Fazer sahibi uye olmustu herhalde onlar yazmaya baslar. Izmir de bir chapter olarak faaliyetlere baslar :mrgreen:

Olmadi ben gelip Izmir de toplayacagim sizi en sonunda :wink:

tekrar hosgeldin.

bulent
06 Nisan 2006, 20:56
ben bugün bir üye yaptım bile herkez önümüzdeki hafta sonuna kadar bir üye getirip söylesin derim ben ???..

berekets nick i arkadaşımın :-))

ashkin
06 Nisan 2006, 23:33
evet arkadaslar bugunde gozumden kacmadi.
gercekten cok guzel bir gelisme Fazer severler icin.
asagidaki son 24 saate aktif uyelerin sayisi hizla artiyor.

insallah bir gun burada 200 leri 500 leri gorecegiz.

http://www.fazerturkiye.org/resimler/other/24saat.JPG

ercan özkutan
07 Nisan 2006, 18:46
Sayın arkadaşlar! yani eskiden üye olmuşta bugüne kadar sitede görünmeyenlere sesleniyorum,lütfen üye olduğunuza göra sizden haber alalım,yoksa kuru üyeliğin bir anlamı yok,evet kimse sizi zorla gezilere gelin diye zorlamıyor,en azından sitede dolaşın varlığınızı bilelim.evet fazer kardeşliğine tüm yeni gelen üyelere hoş geldin diyorum,vede nice 1000 li rakamlara.

Ercan Özkutan

bulent
07 Nisan 2006, 18:49
ercan özkutan, alkış alkış

ercan özkutan
07 Nisan 2006, 18:51
Aşkıncığım! şayet benden daha yaşlı üyeniz yoksa ben de prim istiyorum . üçlü DVD seti gibi ,şimdiden teşekkürler, senin istediğin kayıtları yaptın carrera vedat getirsin.

Ercan Özkutan ok!

addict
07 Nisan 2006, 18:52
Sayın arkadaşlar! yani eskiden üye olmuşta bugüne kadar sitede görünmeyenlere sesleniyorum,lütfen üye olduğunuza göra sizden haber alalım,yoksa kuru üyeliğin bir anlamı yok,evet kimse sizi zorla gezilere gelin diye zorlamıyor,en azından sitede dolaşın varlığınızı bilelim.evet fazer kardeşliğine tüm yeni gelen üyelere hoş geldin diyorum,vede nice 1000 li rakamlara.

Ercan Özkutan

bende katılıyorum herkezle tanışsak hiç fena olmaz hadi üyeler gösterin kendinizi

ercan özkutan
07 Nisan 2006, 18:54
Sağol Bülent

[/b]

yamahaakif
22 Nisan 2006, 20:50
askhıncığım ben kaçinci üyeyim bide sitede neden herkes ofline

ashkin
23 Nisan 2006, 00:28
Akifcim 429 ncu uyesin

http://www.fazerturkiye.org/forum/memberlist2.php?mode=joined&order=ASC&start=400

highwayeagle
23 Nisan 2006, 00:58
Daisy,

Aaa bak olmad. E benim nişanlım Irmak var fazer kullanıyor. Aldı altımdan Fazer ı :?

ciKs
26 Nisan 2006, 19:27
bi hadef varmı peki?? evet abi işte bu istediimiz sayıya ulaştık denilen bi üye sayısı

ashkin
26 Nisan 2006, 23:51
kaliteli ve aktif katilimi bol bir site olalim yeter.
sayi pekde onemli degil acikcasi.
ok!

Carrera
27 Nisan 2006, 00:43
kaliteli ve aktif katilimi bol bir site olalim yeter.
sayi pekde onemli degil acikcasi.
ok! alkış

Hem bol olsun hemde öz olsun. :wink:

Herkes arkadaşça ve huzurlu olduğu sürece sayı çok olmuş, az olmuş hiç önemli değil. Yeter ki bundan bir kaç yıl sonrada burda aynı samimiyet ile sohbetlerimize devam edebiliyor olalım.

Bütün bu dostlukların müsebbibi Aşkına burdan tekrar teşekkür ediyorum.
alkış alkış alkış

ciKs
27 Nisan 2006, 13:47
ee ne diim bunun üstüne bravo alkış alkış