PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !!! DEVREN HONDA 3. SEVİYE EĞİTİMİ!!!

Carrera
16 Nisan 2006, 08:36
Bu hafta sonu başka bir eğitime gideceğimden dolayı 10-11 Haziran tarihli "Honda Güvenli Sürüş 3. Seviye Eğitim"imi devrediyorum. Cumartesi-Pazar günlerine denk gelen eğitimler dolu olduğundan bu iyi bir fırsat olabilir. Honda'ya iyade edip paramı onlardan geri almaktansa sitemizin üyelerinden eğitime kayıt yaptırmak istemiş ama geç kalmış olan bir arkadaşa devretmek daha yararlı olur diye düşündüm. İsteyen olursa beni cep telefonumdan arasın. Eğitim için yapmış olduğum ödeme 280 YTL.

Şimdiden alana başarılar dilerim. :P

Tolga
16 Nisan 2006, 19:27
SELAMLAR;

BEN BU EGITIMI DUSUNUYORDUM. FAKAT BAHSI GECEN TARIHTE IZINDE OLACAGIMDAN O GUNLERDE ISTANBULDA OLUP OLMADIGIMDAN EMIN DEGILIM. BELIRLI BIR DEADLINE VEREBILIRMISIN YANI EN SON HANGI TARIHE KADAR SANA KESIN HABER VEREBILIRIM?

BIRDE 3. SEVIYE EGITIM 2. NIN BUYUK CC MOTORLA YAPILANIMIYDI

Bülent
16 Nisan 2006, 20:48
tolga cım rica edeceğim mesajlarını lütfen küçük harfleri kullanarak
yaz 3. eğitim 600 cc motorlarla yapılıyor 2 ile benzer yönleri olmakla bereber büyük bölümünde farklılıklar bulunmakta ben şahsen katılmadım ama katılan arkadaşların düşünceleri böyle saygılar :),

Carrera
16 Nisan 2006, 22:17
Bildiğim kadarıyla 2. seviye ile 3. seviye birbirinden oldukça farklı. Sadece motorların hacmi ve gücü değil aynı zamanda gösterilen hareketlerin zorluğuda artıyor. Onun için 2. seviyeye gitmeden 3. seviyeyi tavsiye etmiyorlar. ıııh

Son tarih soruna şöle cevap veriim sevgili Bandit. Bu hafta sonu gideceğim eğitimin ücreti yüksek olduğundan Honda'nın eğitiminden gelen parayla onun bir kısmını ödemeyi düşünüyorum. En geç Çarşamba gününe kadar siteden bir arkadaş eğitimi devr almazsa, Honda'ya iyade edeceğim.

Tolga
18 Nisan 2006, 08:49
Sağol Vedat su an karar vermek ıcın erken. Bu durumda ben sana
donemezsem devredersin teşekkürler.

Bulentcım anlasıldı.

ercan özkutan
18 Nisan 2006, 19:32
Vedat akşam telefonla konuşalım herhalde ben giderim
bildiğin gibi 1 ve 2 ye kayıt yaptırdım 3 ede giderim

Ercan Özkutan

ercan özkutan
18 Nisan 2006, 20:23
Ok Ercan abi nasıl istersen. Ben Honda'yı arayıp senin ismini veririm.

ashkin
18 Nisan 2006, 22:15
olm Vedat yine ercan abinin acc. dan mesaj atmissin gulmekten oldum

ercan özkutan
19 Nisan 2006, 20:43
Bende pek anlayamadım,Aşkıncığım ,herhalde fazla posta parası ödememek için zannettim,sevgiler

Aşkıncığım 1 mayıta honda eğitimlerine katılmak için geliyorum,şayet gelirken viski,sigara gibi şeyler lazım olursa,bildir getireyim,

Ercan Özkutan

ashkin
19 Nisan 2006, 22:20
Aşkıncığım 1 mayıta honda eğitimlerine katılmak için geliyorum,şayet gelirken viski,sigara gibi şeyler lazım olursa,bildir getireyim,

cok sagol abi.
sen gelmeden ben seni rahatsiz ederim emrak etme . aklimda :),

BlackPearl
19 Nisan 2006, 22:52
Yaa yokmu başkasında arkadaşlar 2.Seviye felan :roll:
Gidemeyecek olan varsa bana da haber versin.. Olurda kaynanası kızan evden izin alamayan veryhappy