PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köşe Yazarı Olmak Ister Misiniz ?

ashkin
19 Nisan 2006, 22:59
arkadaslar,

en son toplantimizda köşe yazarligi icin bazi arkadaslar niyetlenmisti.
Kose yazari modulumuz hazir. sitede sizlerin yazisini bekliyor.

Kimler kose yazisi yazmak ister.
elbette oncelikli olarak Motosiklet konulu olmasini tercih ederiz.

evet ne duruyorsunuz belki meshur olursunuz :mrgreen:

Kose yazari olmak isteyen arkadaslar isimlerini topic e yazsinlar.
Kose yazilari ilk etapta bizlerin onay indan gecerek ana sayfada yayinlanacaktir.

Ana syafada her yazarin ufak bir resmi ve basligi olacaktir.

yazilarinizi bana ashkin@fazerturkiye.org ve highwayeagle (Murat Tugtekin) murattugtekin@fazerturkiye.org yada carrera (Vedat Kürşün) carrera@fazerturkiye.org mail adresine gonderdiginiz takdirde kisa sure icerisinde uygun icerikler ana sayfamizda yayinlanacaktir.

eee hadi daha ne duruyosunuz :mrgreen:

BooRock
19 Nisan 2006, 23:06
en kısa zamanda yazıyorum... :wink:

highwayeagle
20 Nisan 2006, 09:15
BooRock,

Burak hadi ama çok uzadı :mrgreen:

BooRock
20 Nisan 2006, 12:05
Yaa haftaya ancak Murat ne kadar yoğun bi programla iyileşmeye çalıştığıma inanamazsın! Hergün fizik tedayi günde 5 öğün bitmeyen egsersizler akşamları havuz seansları vs... :doubt:

highwayeagle
20 Nisan 2006, 12:11
Burak geçmiş olsun walla çok zor işin bacağın 120 dereceye kadar büküleceği günlerini merakla bekliyoruz.

BooRock
20 Nisan 2006, 12:50
120 dereceye ulaştım Murat ama vites değiştirirken biraz zorlanıyorum biraz daha esnemesi gerekiyoo dün kullandım motoru sanayide yıkadım temizledim hattaa... Ama azmetmiştim bikere moto gp ye kadar motora binebilir duruma geleceğime! Sonuçta azmin elinden bişey kurtulmuyoo.. ok!

kelebek
20 Nisan 2006, 13:22
Umarım başarırsın Burak, tekrar geçmiş olsun.

2fast4u
20 Nisan 2006, 13:40
120 dereceye ulaştım Murat ama vites değiştirirken biraz zorlanıyorum biraz daha esnemesi gerekiyoo dün kullandım motoru sanayide yıkadım temizledim hattaa... Ama azmetmiştim bikere moto gp ye kadar motora binebilir duruma geleceğime! Sonuçta azmin elinden bişey kurtulmuyoo.. ok!
Sen bu azimle motogp de piste bile çıkarsın yürü kardeşim kim tutar seni...........
Ne gaz verdim ama KAFAPATLAT

atuter
20 Nisan 2006, 14:32
isterim ama kafama vurmazsan. :mrgreen: :P