PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ETC Turizmden fazertürkiye'ye yılın kıyağı :Pp

GenceR
30 Nisan 2006, 22:44
Arkadaşlar 18-21 mayıs arası bodrumda düzenlediğimiz bodrumfest e katılmakmak isteyenlere ETC Turizm % 10 indirim yapacaktır.

Ayrıca tüm içhat ve dışhat uçak biletlerinizde %3 indirim olanağı

bodrumfestin ayrıntılı bilgisine www.bodrumfest.com dan ulaşabilirsiniz.

ETC tel:216 385 61 99 Erenköy

Reklam yapalım biraz di mi :mrgreen:

bulent
30 Nisan 2006, 23:55
Ellerine sağlık indirim indirimdir..... alkış

2fast4u
01 Mayıs 2006, 09:23
Şimdi bi dakka kafam karıştı bu festivale şayet gideceksek motorla gidecez indirim neyin indirimi KAFAPATLAT

GenceR
01 Mayıs 2006, 10:16
sayfayı inceledin mi 2fast oteller ücretli.dolayısıyla bunun indirimi.ayrıca etc den yapacağanız her tatil indirimli olacak.turizmciyiz elimizden turizm konusunda indirim yapmak gelio.keşke motor bayii olsaydımda motorda indirim ypabilseydim :mrgreen:

2fast4u
01 Mayıs 2006, 10:23
sayfayı inceledin mi 2fast oteller ücretli.dolayısıyla bunun indirimi.ayrıca etc den yapacağanız her tatil indirimli olacak.turizmciyiz elimizden turizm konusunda indirim yapmak gelio.keşke motor bayii olsaydımda motorda indirim ypabilseydim :mrgreen:
Cahilliğime ver ben etc yi otobüs firması sandım KAFAPATLAT

ashkin
01 Mayıs 2006, 10:34
tesekkurlller.

Yaz tatillerimizde senden fiyat almadan artik gitmeyiz bir yereler.
yardimci olacagina suphem yok sahsen benim.

tekrar tesekkurler,
ok!

BlackPearl
01 Mayıs 2006, 23:09
Cahilliğime ver ben etc yi otobüs firması sandım KAFAPATLAT gulmekten oldum gulmekten oldum