PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 mayıs izmit körfez pisti Türkiye motosiklet pist şampiyona

rahooooo_busa
04 Mayıs 2006, 08:40
7 mayıs izmit körfez pisti Türkiye motosiklet pist şampiyonasına gelecekmisiniz fazer türkiye olarak ..??? gelecekseniz bana en geç bugün haber verin size bileklik ayarlim pit ve tribün için....

baron
04 Mayıs 2006, 08:54
gidilirse ben gelirim bravo

2fast4u
04 Mayıs 2006, 08:59
7 mayıs izmit körfez pisti Türkiye motosiklet pist şampiyonasına gelecekmisiniz fazer türkiye olarak ..??? gelecekseniz bana en geç bugün haber verin size bileklik ayarlim pit ve tribün için....
Oooo kardeş hadi gazına kuvvet biz arkandayız Goooooraho.........

ashkin
04 Mayıs 2006, 09:48
arkadaslar bu h.sonu gezi degil ama Lokal icin calisma yapacagiz.

Levent detaylari yazacaktir size.

havalar iyice isinmadan su lokal isini bir an once bitirelim. Sonra kimsenin calismak istemeyecegini biliyorum cunku. hava guzelken kim yardim etmek ister ki :mrgreen:

2fast4u
04 Mayıs 2006, 09:51
Raho sakata geldin lokal yapımı bzim için çok önemli sanırım sana tezahürata gelemeyeceğiz aa yüreğimiz seninle ok!

nutella
04 Mayıs 2006, 09:52
Levent detaylari yazacaktir size.

havalar iyice isinmadan su lokal isini bir an once bitirelim. Sonra kimsenin calismak istemeyecegini biliyorum cunku. hava guzelken kim yardim etmek ister ki :mrgreen

hava güzel yada değil ben her harikulda yardım etmek isterim ok!

Carrera
04 Mayıs 2006, 10:05
Yanlız lütfen hafta bitmeden organizasyonu tamalayalaım. pek çok kişi hem cumartesi hemde pazarını bu işe verecekken ciddi miktarda ilerleme kaydedelim.

Yüreğimiz seninle Raho. Yarış saat kaçta başlıyor? Belki 3 saatliğine bir kaçamak yapıp gelebilirim seni seyretmeye.

BooRock
04 Mayıs 2006, 11:20
7 mayıs izmit körfez pisti Türkiye motosiklet pist şampiyonasına gelecekmisiniz fazer türkiye olarak ..??? gelecekseniz bana en geç bugün haber verin size bileklik ayarlim pit ve tribün için....Benim kısa bi süreliğine de olsa orda olmam sart yarısa katılan iki arkadaşım var rahooo bana bileklik ayarlarsan çook sevinirim... ok!
Haberleşelim.. 05555519198

Cumartesi lokaldeyim arkadaşlar tüm gün olmasada pazarda gelebilirim Vedat olmazsa yarış için beraber kaçar geliriz...

rahooooo_busa
04 Mayıs 2006, 20:36
lokal hergün temizlenir ama 2006 pist şampiyonası 1. ayağı bir daha olmayacak.. seytannn

ATILAY
04 Mayıs 2006, 21:07
lokal hergün temizlenir ama 2006 pist şampiyonası 1. ayağı bir daha olmayacak.. seytannn

doğru söze ne denir...
iki gruba ayrılalım..1 grup lokalle ilgilensin diğer grup da bizi yarışta temsil etsin??

atuter
04 Mayıs 2006, 21:13
rahooooo_busa, bileğine,yüreğine kuvvet. alkış

highwayeagle
04 Mayıs 2006, 23:45
Arkadaşlar cumartesi iş pazar yarış.

Gidelim özgür kardeşimizi destekleyelim.
Ben her halukarda gitmek zorundayım. Çok samimi iki arkadaşım CBR cup da 1 de superbike da yarışacak.

Saat 10:30 gibi gişelerde buluşup gidebiliriz.
Gelecek olanlar lütfen bana SMS atsın birlikte gidelim.
0533 713 47 05

Carrera
05 Mayıs 2006, 09:14
Sen banada 2 bileklik ayarla Özgür. Allah'tan bir mani çıkmazsa seni seyretmeye gelicez. :)

baron
05 Mayıs 2006, 11:51
hey. millet gidiyorsa bende gelirim. bi organizasyon yapalim bu ise. donustede dogru lokale ama :mrgreen:

BooRock
05 Mayıs 2006, 13:10
arkadaşlar kötü bi haberim var...

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-turkiye.aspx

istanbulun birkısmı ama körfez için kesin yağmur diyor... uzgunum

Ama bu gitmeyeceğiz anlamına geliyomu? Bence gelmemeli ama sizi bilmem... :P

rahooooo_busa
05 Mayıs 2006, 18:51
http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&myadc=0&traveler=0&zipcode=MEA|TR|TU040|ISTANBUL|&metric=1

rahooooo_busa
05 Mayıs 2006, 20:58
rahooooo_busa, bileğine,yüreğine kuvvet. alkış

çok hoşuma gitti bu laf ....teşekkür ederim...

atakan
05 Mayıs 2006, 21:22
Şimdiden başarılar dilerim :wink:
Gelmeye çalışıcam ok!

rahooooo_busa
05 Mayıs 2006, 21:50
Şimdiden başarılar dilerim :wink:
Gelmeye çalışıcam ok!

teşekkür ederim...

highwayeagle
08 Mayıs 2006, 12:14
Özgür kardeşimiz çok iyi bir yarış çıkardı. ok!
Yarışa 3.ncü sırada başlamasına rağmen daha startta hemen 2.nci sıraya oturdu. Lastik sorunu yüzünden 2.nci turda pistten çıktı ve son sıraya kadar farklı bir şekilde geriledi.
Bu talihsiz kazadan sonra hemen toparlandı ve rakiplerini birer birer geride bıraktı ve 4.ncü sıraya kadar yükseldi.
Önündeki tur bindireceği bir motorun yüzünden vakit kaybetmesi neticesinde yarışı 4.ncü sırada tamamladı.

O talihsiz kazayı yaşamasaydı kesin podyumdaydı ve kuvvetle muhtemel 1. sırada bitirirdi.

haydi Özgür bundan sonraki yarışta kesin 1. sin.
Arkadaşlar 28 mayıs 2006 Pazar günü ben yine pistteyim. Özgürü yalnız bırakmayalım bir yere söz vermeyin.

hakkan
08 Mayıs 2006, 13:38
Tebrikler özgür alkış

Yarış çok güzel geçti, Meşukiye'ye gelen grup keşke piste de uğrasaydı 1 saat kadar, yarışı da izleyebilirdi. Aslında Maşukişye'de olduğunuzu bilsem ben dönüşte yanınıza uğrardım ama... biraz geç öğrendim :roll:

Carrera
08 Mayıs 2006, 13:51
Tebrik ederim Özgür. Gelemediğim için kusura bakma. Kısmet olursa bir dahaki yarışa kesin gelmeye çalışıcam.

ashkin
08 Mayıs 2006, 14:18
Tebrikler Ozgur,

en iyisini yapacagina suphemiz yok.

Başarılar ok!

BooRock
08 Mayıs 2006, 15:00
hakikaten çooook güzel bir yarış çıkardı özgür bravo alkış alkış alkış

gerçi bize söz verdiği bileklikleri ayarlamadı ama biz yine de pitteydik... KAFAPATLAT gulmekten oldum

rahooooo_busa
08 Mayıs 2006, 21:46
sorma cidden büyük hataydı lastik olayı.. umarım bundan sonraki yarışlarda daha iyi olur..

bu arada kaburgam kırıkmış..

toprak
08 Mayıs 2006, 21:53
tebrikler ve geçmiş olsun özgür..
1-1,5 ay kadar çekeceksin ağrısını. ağrı kesici dışıda da bişey yapılamıyor.. uzgunum
tekrar geçmiş olsun...

ciKs
08 Mayıs 2006, 22:19
dostum çok geçmiş olsun ya

PEACE74
08 Mayıs 2006, 22:34
Geçmiş olsun Özgür uzgunum

rahooooo_busa
08 Mayıs 2006, 22:42
teşekkür ederim..

ağrım yok sadece oturup kalkarken kemiğin oynaması rahatsız ediyor.. acı departmanı kapalı.. seytannn

08 Mayıs 2006, 22:47
tebrikler Özgür alkış ayrıca da çook geçmiş olsun.. uzgunum

PEACE74
08 Mayıs 2006, 22:50
Göğüs bölgesinden alınan travmalarla oluşan yaralanmalar, her nefes alıp verirken hareket ettiği için diğer gölgelere göre biraz daha geç iyileşir, yaklaşık 6 hafta gün geçtikçe azalan ama kendini hissttiren bir ağrı duyarsın. Çok geçmiş olsun allah daha büyüğünden korusun.

baron
08 Mayıs 2006, 23:43
geçmiş olsun uzgunum

highwayeagle
08 Mayıs 2006, 23:51
acı departmanı kapalı

:mrgreen: :mrgreen: Boşuna demiyoruz işte adam rahatsız

atakan
09 Mayıs 2006, 03:30
Geçmiş olsun..aynı zamanda başarıların devamını diliyorum bravo

2fast4u
09 Mayıs 2006, 09:27
acı departmanı kapalı

:mrgreen: :mrgreen: Boşuna demiyoruz işte adam rahatsız
Ben onun canını acıtırımmmmmmm seytannn
Değilmi Rahoooooooo.
Saldımmı yokuştan aşağı boşta bayağı gider o gulmekten oldum

rahooooo_busa
09 Mayıs 2006, 11:09
arkadaşlar levent'e dikkat edin çok değişik işkence metodları var.. seytannn

highwayeagle
09 Mayıs 2006, 11:29
Özgür sana yarış sonunda vay koçum helal olsun diye sırtına 1-2 vurmak lazımdı şaka olsun diye gulmekten oldum gulmekten oldum

atuter
09 Mayıs 2006, 11:32
Özgür, hem tebrik ediyor, hemde geçmiş olsun diyorum.Tebrikler. alkış alkış alkış

CarlGustav
09 Mayıs 2006, 11:37
Tebrikler. Geçmiş olsun. Dilerim, tüm sezon boyunca daha da başarılı olursun.

2fast4u
09 Mayıs 2006, 11:38
Onun yedek parças var bende hocam bir şey olmaz ona.
Garaja kafadan dalar motorla tapa gaz içerde babasının arabası olduğunu geç anlar ama genede bir şey olmaz sağlam çocuktur. Değilmi Özgür gulmekten oldum

rahooooo_busa
09 Mayıs 2006, 11:39
Özgür sana yarış sonunda vay koçum helal olsun diye sırtına 1-2 vurmak lazımdı şaka olsun diye gulmekten oldum gulmekten oldum

hocam canım yanmıyor.. kemik oynadığı zaman bir acayip oluyorum..

10 senden fazla oldu ... sonradan düşününce çok komik esasında ama babam hiç böyle düşünmüyor.. kendi garajımda kendi 2 aracımı pert ettim.. şaka gibi cidden.. enterasan olan taraf babamın kaskoya derdini anlatmaya çalığı andır... KAFAPATLAT

2fast4u
09 Mayıs 2006, 13:59
Bilirim kaburga kırığının acısını üçünü bir seferde kırdım . Nasıl kırdığımı sormayın kafaat
Geçmiş olsun kardeş...........

highwayeagle
09 Mayıs 2006, 14:08
enterasan olan taraf babamın kaskoya derdini anlatmaya çalığı andır...

Sen babana derdini anlatabilmişssin ya asıl önemli olan bu :mrgreen:

rahooooo_busa
09 Mayıs 2006, 22:14
http://www.ikiteker.org/modules/gallery/albums/album54/DSC_1488_mod.sized.jpg

http://www.ikiteker.org/modules/gallery/albums/album54/DSC_1508_mod.sized.jpg

http://www.ikiteker.org/modules/gallery/albums/album54/DSC_9255_mod.sized.jpg

ayce
09 Mayıs 2006, 22:57
Onun yedek parças var bende hocam bir şey olmaz ona.
Garaja kafadan dalar motorla tapa gaz içerde babasının arabası olduğunu geç anlar ama genede bir şey olmaz sağlam çocuktur. Değilmi Özgür gulmekten oldumozgur kardes once tebrikler yaristada kaza atlatmissin buyuk gecmis olsun allah birdaha boyle olay gostermesin kaburga kemiginde kirikmis acil sifalar diler biran once sagligina kavursun selamlar
Celal Unal
34 ZZ 8349

kelebek
10 Mayıs 2006, 14:13
Çok güzel bir yarıştı seni tebrik ederim. Gerçekten düşündüklerimin de ötesine geçtin Özgür.
Bir taraftan da diyorum ki lastiklerin farklı olmasaydı belki de senin bu kadar iyi olduğunu göremeyecektik, ööle gelip birinci olacaktın falan.
Şimdi hem hırs oldu hem biz senin mükemmel sürüşüne tanık olduk.
Neler yapabileceğini gördük en azından.
Hadi dostum göreyim seni...
ok!

2fast4u
10 Mayıs 2006, 14:17
Bu resimleri düşmeden önce çektirdin demi cızık bile yok motorda :P

Carrera
10 Mayıs 2006, 15:35
Şu virajların güzelliğine bak. Hep ecnebilerin fotoğraflarını görüyoruz. Bu seferde bizden birinin, hemde site üyesi bir arkadaşın yarışından sahneler görmek çok heycan verici.

Bir gün bilgilerini bizimle paylaşma imkanında olacak mı?

highwayeagle
10 Mayıs 2006, 16:00
Şu virajların güzelliğine bak. Hep ecnebilerin fotoğraflarını görüyoruz. Bu seferde bizden birinin, hemde site üyesi bir arkadaşın yarışından sahneler görmek çok heycan verici.

Bir gün bilgilerini bizimle paylaşma imkanında olacak mı?

Vedat bu yazacaklarım kesinlikle sana veya sizlere değil motorcu olan buradaki ve heryerdeki herkese. Sakın yanlış anlamayın.

Evet onore etmek hayran kalmak çok güzelde ogün pistte ben, Irmak ve Burak dışında kimse yoktu. Hep ecnebilerin yarışlarındaki görüntüleri hayranlıkla seyreden ne kadar çok izleyici var oralarda. Bütün motorsporlarında tribünlere bir bakın binlerce insan dolu.

Bundan 20 sene önce bir türk takımı avrupa kupasında maç oynadığında 3 gol yersek sevinirdik aman 5 yemedik diye. Şimdi ise kupayı alamadık finale kalamadık diye üzülüyoruz neden ?? Çünkü her maçta tribünler ağzına kadar doluyor, forma bayrak şapka vs satılıyor, gelir geliyor futbolcu alınıyor, başarı kazanılıyor. Bir futbol maçına gitmek için 50 YTL en az bilet parası veriliyor üstüne bide kavga kargaşa yaşanıyor da körfez pistine verilecek 5 ytl ile orada eğlence ve yarış zevki neden çok geliyor. Evet futbola herkes talep ediyor ama motor yarışınada her motorcu talep göstermeli gitmeli.
Özgür arkadaşımız o kadar gelin dedi ama sizler maşukiye de steril ortam kahvaltısını tercih ettiniz :? . Moto gp ye yağmur altında bile gittiniz... Bizim pilotlarımızı desteklemeye neden gelmediniz madem bu kadar hoşunuza gidiyor.

Maşukiye - Körfez pisti arası çok uzak olmamasına rağmen kalkıp gelseydiniz keşke.

Bu işler silsiledir.. Biz piste gideriz pist bilet keser para kazanır asfalt düzelir tribünler dolar tribünü dolu gören firmalar uyanır sponsor olurlar sponsor olunca yarışçılar artar yarışçılar kazanırız... Neticesinde Moto GP 250 cc de sinan nal topladı diye dalga geçmek yerine Sinan ilk üçe girdi birinci oldu, dünya şampiyonu oldu deriz. Nice sinanlar, özgürler..Bu sporcular böyle yetişiyor...

kelebek
10 Mayıs 2006, 16:11
Söylediklerinin her satırına katılıyorum. Özellikle Bu işler silsiledir kısmına... Destek vermek Türkiye' de motorsikletin yerini önemi arttırmak ve bazı kişilere sadece rant aracı olmadığını göstemek için çok önemli bence.
Her zaman fark edilmek ve haklarımızın olmasını istemekten başka yapabileceğimiz bir çok şey var. Şu an bulunduğumuz yer bile bundan 20 sene öncesine göre çok güzel ama bizlerle beraber çok daha güzel olacak eminim.
Sizlerinde bu hassasiyeti göstereceğineze içten inanıyorum.
bu nedenle diyorum ki 28.05.2006 tarihinde hep beraber fazerturkiye olarak+şahsi olarak+herkese bu bilinci aşılayarak orada olmalıyız.

Murat' ım bunun için şimdiden topik açar mısın??? O güne herkes kendini hazırlamalı...

Teşekkürler,

BooRock
10 Mayıs 2006, 16:48
alkış alkış alkış bravo alkış alkış alkış
Çoook manalı, anlam vede kifaye yüklü... ok!
Daha ne denebilirki!!! Katılmamak mümkün değil!! taparimm

atuter
10 Mayıs 2006, 17:36
highwayeagle, alkış alkış alkış alkış
Sana sonuna kadar katılıyorum Murat.

rahooooo_busa
11 Mayıs 2006, 00:36
Bu resimleri düşmeden önce çektirdin demi cızık bile yok motorda :P hala çiziksiz.. ben kırıldım ama onun kırılmasına izin vermedim..

highwayeagle,
bir konu ancak bu kadar doğru anlatılabilir...

Carrera
11 Mayıs 2006, 02:09
Sana hak verdiğim noktalar var Muratcım. Kendi sporcularımıza yeterince maddi ve manevi destek olmuyoruz. Ama madem sormuşsun

"Özgür arkadaşımız o kadar gelin dedi ama sizler maşukiye de steril ortam kahvaltısını tercih ettiniz Confused . Moto gp ye yağmur altında bile gittiniz... Bizim pilotlarımızı desteklemeye neden gelmediniz madem bu kadar hoşunuza gidiyor. "

bende cevap vereyim.

Seninde söylediğin gibi Moto GP ye gittik. Benim için çok güzeldi. Ama hayat müşterektir. Maşukiye'ye bir kişi hariç herkes çift olarak gitti ve bayanlar daha bir önceki hafta yarışa gittiklerinden tekrar yarış seyretmek istemediler. Bizde onlar evin reyisi olduklarından taparimm bu isteğe saygı gösterdik. Benzer bir tavrı "sheagle" gösterseydi, belki sende gidemeyecektin Özgür arkadaşımızı seyretmeye.

Ayrıca sana katılmadığım bir konu var. Motor sporları televizyon sporlarıdır. Parayı kazandıran piste gelen seyirciler değil, sponsorlar ve TV reklamlarıdır. Ulusal ve uluslararası yayın organlarında izlenme miktarı (rating) arttıkça, sponsorlar keseyi daha da açarlar. Her F1 yarışında 200 bini aşkın seyrci toplayan efsane pist SPA ' nın F1 takviminden çıkarılma sebebi astonomik maaliyetler yüzünden yapılamayan iyileştirme ve modernizasyon çalışmalarıdır. Her yarışta (tüm kategorilerde) tribünler dolsa bile para yetmiyor. Çünkü reklam gelirlerinden kendilerine düşen pay çok ufak. Neyse. Teknik izahat ve istatistiklere girersek buraya 3 sayfa yazı yazmam gerekir. Motorsporlarını yakından izleyenler bilirler. Para sponosordan gelir. Sponsorda parayı başta TV olmak üzere, yayın organlarında ne kadar isminin anılacağına bakarak verir. Hiçbir sponsor firma tribündeki bir kaç bin seyirci için akıtmaz o paraları. Senin televizyon ve radyo kanalların, yazılı basının bu organizasyonun reklamını yapıp onu anlatmazsa hepsi nafile. İstanbul Park'da bile neden boştu tribünler? Eksik ve geç reklamdan. Halbuki F1'de her yer tıklım tıklım oluyor.

Galatasaray'ın seyirci sayısı arttığından gelirleri arttı ve bu sayede mi başarılı oldu? UEFA kupasını aldığı dönemde bile dünyanın borcu vardı sırtında. Fenerbahçe ise karun gibi. Ama ortada bir şey yok. Galatasarayın başarısı takım ruhundan ve profesyonellikten kaynaklandı. Ali Sami Yen'in eskisine göre daha çok dolmasından değil.

Sitemin sebebi haklı ama gidişat yanlış. :wink:

Reisinde izin verdiği ilk fırsatta seni izlemeye gelicem Özgür. Yüreğimiz seninle. Kısmet olursa bir dahaki yarışta orada olacağız. Umarım bize darılmamışsındır.

Not: Yanlış hatırlamıyorsam Özgür bize ücretsiz giriş için bileklik ayarlayacaktı. Bileklik yerine biletleri satın alalım. Belki piste yama yapmaktan vazgeçip, adam gibi yeniden kaplarlar.

highwayeagle
11 Mayıs 2006, 09:26
bayanlar daha bir önceki hafta yarışa gittiklerinden tekrar yarış seyretmek istemediler

Ben size kahvaltıdan sora kalkıp yarışa gelseydiniz dedim. Ayrıca amaç yarış değil oradaki atmosfer arkadaşlık ve eğlence.

Bizde onlar evin reyisi olduklarından bu isteğe saygı gösterdik. Benzer bir tavrı "sheagle" gösterseydi, belki sende gidemeyecektin

Reis olamayan da kabahat bizde reis kavramı daha değişik olduğundan bu sıkıntıları yaşamıyorum inşallah doğru yolu bulursunuz. :wink: ortak zevkleri paylaşmayı tercih ediyoruz eminim sende reisini ikna edebilrsin ok!

Diğer televizyon sponsor takvimden çıkarılan yarışlar dan bahsedersek bu konuda sanırım yeterli bilgiye sahip değilsin. Bunu ukalalık olarak algılmayın ama sanırım içimizde İngiltere silverstone pistinde 1998 yılında F1 seyreden benden başka kimse yoktur. Bu senelerde türkiyede F1 yada Moto GP görmek hayalden öteye geçemezdi. ok!
Reklam gelirleri paylaşımı sponsor anlaşmaları yayın organları gelir dağılımı sezon öncesi yüzde oranları ile ayrılır ve takımlara dağıtılır. Ayrıca takımlar kazandıkları yarışlardan da pay alırlar.
Tüm spor organizasyonlarında 1.nci faktör seyircidir seyirci olmazsa kimse bu işe yatırım yapmaz.
Pistlerin takvimden çıkarılma sebepleri F1 yönetim kararı yada pist sahibi ülkenin talebi ile olur. Takımlara en çok gelir sağlayan reklam sigara üreticilerinden gelir. Artık ülkemizde de olduğu gibi çoğu ülkede sigara reklam yasağı var. Türkiye bu yükün altından kalkabiliyorda Belçika kalkamadığı için mi Spa Francorchamps pisti takvimden çıkartıldı ?????
Bu tamamen stratejidir yeni ülkelere açılmak için. Çin, Turkiye, Bahreyn takvime katılınca doğal olarak bazı yarışlar takvimden çıkarıldı ki strateji olarak bu normaldi... belçika hükümetinin parası olmadığı için değil.

Medya ilgi çeken aktiviteleri ön plana çıkarır neden televizyonda GS, FB haberi oluyorda siirt köy hizmetleri ve çemişkezek spor maçı haber olmuyor :shock:

Fenerbahçe şu anda en zengin kulüp görüntüsünde :doubt: 15 maç seyircisiz oynasın bakalım ne kadar başarılı olabilecek hala lider olabilir mi sence ?

Senin televizyon ve radyo kanalların, yazılı basının bu organizasyonun reklamını yapıp onu anlatmazsa hepsi nafile. İstanbul Park'da bile neden boştu tribünler? Eksik ve geç reklamdan. Halbuki F1'de her yer tıklım tıklım oluyor.

Moto gp reklamı yapılmasada ona gidecek kitle zaten belli ben geçen seneki GP çıkışında seneye ne zaman olacak acaba diye sormuş o tarihi bir kenara yazmıştım neden ? çünkü o benim gönlümde. Motor seven herkes oradadır. Neden ülkemizde futbol önde gidiyor çünkü halkımız seviyor ama o kadar reklamı olmasına rağmen ben futbol maçına gitmem neden ? çünkü sevmiyorum.

F1 neden mi kalabalık oluyor çok başit ülkemizde otomobil sporları motosiklet sporlarından çok daha önde gidiyor senelerdir bu böyle geçmişi ağır basan sporlar önde gider.

Evet galatasarayda ruh var ama bu sene hırsla gittiler seneye yada öbür sene futbolcular para alamazsa bu başarı devam eder mi sence ? Devam edecekse oh negüzel furbolcular bedavaya çalılşsınlar.

Yanlış hatırlamıyorsam Özgür bize ücretsiz giriş için bileklik ayarlayacaktı. Bileklik yerine biletleri satın alalım. Belki piste yama yapmaktan vazgeçip, adam gibi yeniden kaplarlar.

Ben piste 5 ytl giriş ücretimi vererek girdim hatta vermek istemeyen arkaşalarıma da zorla verdirdim ıııh. O piste 10 yıldır gidiyorum 97 senesinde pistin asfaltı dökülürken ilk otomatik asfalt makinasının alınmasın için İMK tarafından oluşturulan komisyondaydım.
Özgürün bilekliklerini sadece pit ve padok a giriş için istedim arda fark var.. gerçi biz pite girdik o ayrı.

rahooooo_busa
11 Mayıs 2006, 09:45
GELEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM..!!!