Anket Sonuçları: Sitemizin geleceği sizce nasıl deva etmeli ?

Katılımcı sayısı
47. Bu ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor.
  • Ben yeni yönetime adayım, yeni yönetimle devam etsin

10 21.28%
  • Yazmaya kapalı, görüntülemeye açık olarak kalsın. Biz Facebook tan devam edelim.

37 78.72%
    Aday Üye

Ad Soyad
    Özgür AKMAN
    Motosikleti
    2005 FZ6 Fazer
    Meslek
    üniversite öğrencisi
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

Alıntı Emre Ercins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgür merhaba
    fikrini yazabilirsin bizde bunu oy gibi düşünürüz. Genel eylem nereye doğru anlamış oluruz.
    Herkese merhaba. Fazil isimli üyenin başka platformda beni tanıyıp ricası üzerine kayıt olmuştum buraya. hatta kendisi referansımdır.
    Gerçek hayatta da Cihan54 ve Fazil ile görüşmüşlüğüm, tanışıklığım vardır. Bu yıl kpss ile meşgul olduğum için fazer'a çok zaman ayıramadım, yaptıklarımı da buraya güzel güzel yazdım... ancak haklısınız yeterli ilgi yok sitede. Üye azlığının sebebini biraz da yarı-kapalı bir grup oluşumuza, otoritenin net hissedildiği (bu iyi bişey) ancak üyelik kısmının zor olmasına bağlıyorum.

Şu bir gerçektir ki bir mal ucuzlayınca sadece kendisi değil, kullanıcı kitlesi de ucuzlar. İnsanları zengin-fakir diye ayırdığımı düşünmeyin ancak öyle insanlar fz6 fazer ile yakından ilgileniyor ki şaşırıyorum. Ancak fazer 8 ve mt07-09 gelecekte geniş kitlelere hitap edecektir kanaatimce... bu yüzden yönetimin devredilmesi ve kendini sorumlu hissedenlerin bu köklü siteyi müzeye çevrilmekten kurtarması fikrindeyim...

Yukarıda saydığım 2 kişi hariç hiç birinizi tanımıyorum. Ancak keşke işler buralara gelmeden tanışabilseydim hepinizle. Eğer site kullanıma kapatılırsa, bu zamana kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    hasan salih hoşboy
    Motosikleti
    KTM 1190 ADVENTURE
    Meslek
    Satış pazarlama
    Eğitim Puanı
    Etkinlik/Gezi Puanı

Merhaba arkadaşlar

2006 yılında Motosiklet hayatıma bu sitede başladım ve iyi ki de bu sitede başlamışım. Çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurdum halen daha devam etmekte bu arkadaşlıklar ve dostluklarım.

Motosiklet ile edindiğim tecrübelerin tamamı bu sitedeki arkadaşlıklarımdan ve site içindeki bilgilerden edindim. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bende oyumu kullandım sitemiz için hayırlı olsun. Bende çok uzun zamandır siteye girmiyorum, ama burayı unutmuş değilim.

Burası benim için bir motosiklet kütüphanesi..

Öğrenmek istediğim bilgiye ulaşacağım veya yeni motosiklet kullanmaya başlayan birisine tavsiye ettiğim tek yer..

Yazacak çok şey var ama konuyu saptırmadan oyumu sitenin bilgi içerikli bir kütüphane olarak kalmasından yana kullandığımı belirtmek isterim.

Sevgiler saygılar.

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    ahmet çavuş
    Motosikleti
    bagira bagira gitti.
    Meslek
    tekniker
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

Heycanima heyecan katmisti tekrar eskisi gibi olur diyordum.
    Öncelikle aşkın beye akabinde bugüne kadar emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim. Puuuuffffffff.

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    M.HALİT ÖZTEPE
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer 2007 Storm Grey
    Meslek
    Satınalma Yöneticisi
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Tam işlerimin en yoğun olduğu, seyahat öncesi koşuşturmacasının tavan yaptığı bir zamanda böyle bir haber almak...Canım çok sıkıldı, yazacak çok şey var, herkesin kendince haklı olduğu noktalar var.Bu konu üzerinde düşünüp fikrimi bilehare belirtmeye çalışacağım, lakin peşinen fişi çekmenin doğru seçenek olmadığını belirtmek isterim....
    THAT WICH DOES NOT KILL US, MAKES US STRONGER ---- FRIEDRICH NIETZSCHE

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Ömer Şöhret
    Motosikleti
    now i have wings..
    Meslek
    mimar
    Eğitim Puanı
    T+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

bu tür forumların kaderi bu sanırım. takip ettiğim diğer bir forumun da akibeti bu oldu malesef. siteler kuruldugunda ve gelişme aşamasında oluşan kemik kadronun sonradan gelen üyelerle yeterince kaynaşamamasından diye düşünüyorum. tabi bunda kimsenin suçu yok. işin fıtratında bu var demek ki. çok aktif bir üye olamasam da fırsat buldukça etkinliklerine katılmaya çalıştığım severek takip ettiğim 2 forumdan biri kapandı. biri de kapanmak üzere zannımca. çok üzgünüm kendi adıma. ben sitenin kapanmamasından yana oy kullandım ama kapanmasa bile eski tadı olmayacağı çok aşikar. bu saatten sonra da yeni bir platform bulup orayla kaynaşmak çok uzak geliyor. hayırlısı. yalnız gezeriz biz de.
    when we lie to the government its a felony, when the government lies to us its politics

www.design216.org

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    m.nezih özüm
    Motosikleti
    CBF 1000 2010
    Meslek
    Gizli Ajan
    Eğitim Puanı
    Etkinlik/Gezi Puanı

Yönetimde olmayı beceremem ve elbette kapanmasa keşke,istemeyerek oyumu kullandım.
    M.Nezih ÖZÜM
    nezihozum@eurobant.com

Honda SH 300

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Orkun Kamil
    Motosikleti
    YBR 125-ESD
    Meslek
    pazarlama
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

Ben anlamadim..ne oldu ki?

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Salih Selami Candar
    Motosikleti
    Honda CBF1000FA 2010
    Meslek
    Mühendis (Elektronik Bilgisayar)
    Eğitim Puanı
    K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Son zamanlarda toplantıların yapılmamasından şüphelenmeliydim Hayırlısı, ne diyelim.
    Selami Candar

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Kenan Dalgıc
    Motosikleti
    Bmw K1300S
    Meslek
    gezmek
    Eğitim Puanı
    Etkinlik/Gezi Puanı

Niye kapansinki etkinlik yapilsin bulusalim gezelim

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Asım Akbal
    Motosikleti
    Yok
    Meslek
    Yazılım Satış ve Pazarlama
    Eğitim Puanı
    K
    Etkinlik/Gezi Puanı

Yanlış seçeneği seçtim, geri alamıyorum. Bence de artık sadece takip amaçlı kullanmak en hayırlısı sanırım. Çünkü sitenin artık bitkisel hayata girdiği, aktivitelerin heyecanını yitirdiği, katılımın azaldığı, yapılan aktivitelerin sadece samimi arkadaşlar arasında zevkle yapıldığı diğer üyelerin katılmadığı yada katılamadığı bir hal aldığını gözlemliyorum. Kendi adıma motorumu sattım satalı birazda iş güç yoğunluğu, öncelikler vs. katılım sağlamama engel oluyor. Fakat üye olduğum tarihten bu yana da her zaman göz atmak için bile olsa siteyi ziyaret, konuları takip ediyorum. Eğer yönetici olarak devam etmek isteyen gönüllü arkadaşlar varsa tabii ki bu şekilde devam edebilir. Fakat aksi durumda ikinci seçenek değerlendirilmeli. Saygılar...