Anket Sonuçları: Sitemizin geleceği sizce nasıl deva etmeli ?

Katılımcı sayısı
47. Bu ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor.
  • Ben yeni yönetime adayım, yeni yönetimle devam etsin

10 21.28%
  • Yazmaya kapalı, görüntülemeye açık olarak kalsın. Biz Facebook tan devam edelim.

37 78.72%
    Bölge Temsilcisi

Ad Soyad
    MELİH BAYKARA
    Motosikleti
    Motörsuzzzz
    Meslek
    Eskici
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Çoğunluk veda ediyor gibi Üzüldüm beyaaaa...

Ben sitenin kapanmamasını diliyorum , yüzlerce konu , haber , Paddock Girl Paylaşmışım
    Çok yüzyüze gelmek ve yol yapmak fırsatı bulamasamda , çok düzgün insanları tanıdığım için bende çok memnunum ve iyiki zaman harcamışım bu sitede Başta Kurucu Aşkın Kardeşime ve Emre Ercins, sonrada tüm emek veren herkeze bende çok teşekkür ederim.. Hayırlısı olsun. İnşallah site komple ortadan kalkmazda , ilerde çocuklarımız hatta torunlarımız , isimlerimizi yazdığında bu sitede karşılarına çıkarız..

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Can Özkurt
    Motosikleti
    NC 700 S
    Meslek
    çırak
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

daha üye olalı bir yıl geçti her siteye girdiğimde nefaydalı bilgi alabilirim umuduyla her seferinde forumları kelime kelime okudum her siteyi görüntülrdiğimde ne zaman geziolur yol yaparız umuduyla devam etti gitti tamda üyelerle kaynaşmaya başladım zaman geçirmeye başladım tabiri caizsse başımdan aşagı kaynar sular döküldü site kapansınmı yoksa face de devam etsinmi diye oylama hoppala içimden geçenleri kelimelerle ifade edemem aktif üye sayısını bilmiyorum ama diyebilirim ki bu siteyi ne çok seven varmış diye serzenişte bılunuyorum açık açık…ya abi site niye kapansın anlam veremiyorum kapanmaması için bi çare ….sevmiyorsanız niye üye oldunuz üye oldunuzssa niye yazılanlara kulak asmıyorsunuz…bu kadar emek verip buraya kadar getiren yönetim üyelerinin emekleri nerede ne olacak…harbi anlamaya çalışıyorum anlam çıkaramıyorum birileri açık açık yazssınnn…saygılar

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Can Özkurt
    Motosikleti
    NC 700 S
    Meslek
    çırak
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

yanlış seçenegi işaretledim geri alamıyorum oyum kapanmamasından yana..

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    mesut özdinç
    Motosikleti
    Artık Motosikleti YOK :(
    Meslek
    Satış Pazarlama(Tüp Bebek)
    Eğitim Puanı
    T
    Etkinlik/Gezi Puanı

Site ile ilgili Eski zamanda alınan kararların ışığın da zaten kapanacaksa kapanacak, o karar kafalarda oluşmuş Sorulmasına gerek yok...sitenin açık Kalmasının veya kalmamasının kararı anket sorularından belli ,

sitenin aktifliği olmayabilir ama forum konuları içinde bulunan faydalı bilgiler (teknik ve pratik) ve faydalı paylaşımlar kalması taraftarıyım...

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Tamer İçel
    Motosikleti
    Yamaha X-City-2013
    Meslek
    Emekli
    Eğitim Puanı
    Etkinlik/Gezi Puanı

Ben de aslında yöntetimde yer alamayacağımdan dolayı, kapanıp facebook ile devam etsin şıkkını işaretledim. Facebook ile konuların takibi hiçbir zaman forumdaki gibi olamayacak.
    Uzun soluklu dostluklara,

Tamer İçel

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Orkun Kamil
    Motosikleti
    YBR 125-ESD
    Meslek
    pazarlama
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

Bu site uc bes kisi uzerine degil,ortak bir hedefte bulusma gayesi ile kurulmustu,site kapanmamali,illaki heyvani atesleyecek benzin bulunur..ama 95 oktan ama 98 oktan

Yönetim Heyeti

Ad Soyad
    Bora Ömeroğulları
    Motosikleti
    1198 Akbilsedici
    Meslek
    Büdütör
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Sitenin tamamen kapatılması zaten seçenek olarak sunulmuyor, sitenin gidişatı hakkında bir fikir alışverişi yapmak üzere bu anket açıldı. Ortada bir sorun var ve çözüm seçenekler üzerinde konuşmaktan çok sorun üzerine tartışıyoruz yada sorunu inkar ediyoruz...

Sonuçları bir yana şu ankete 50 kişinin bile katılmamış olması, sitenin durumunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır...

Şu saatten sonra siteyi açık tutmak "ah ne güzeldi o eski günler" nostaljisinden ibarettir diye düşünüyorum...
    Airplane made of fart, say hi to your sweetheart...

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    M.HALİT ÖZTEPE
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer 2007 Storm Grey
    Meslek
    Satınalma Yöneticisi
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Sevgili arkadaşlar, dostlar; herşeyden önce ben bu oylamanın zamanlamasının biraz yanlış olduğunu düşünüyorum.Gözlemlerim, motora binme yüzdesinin yüksek olduğu yaz aylarında zaten sitedeki faaliyet trafiğinin en dibe düştüğü dönem olduğunu gösteriyor.Kaldı ki Ramazan ayından çıktık, bir çoğumuz bayram tatili ile senelik iznini birleştirdi tatilde.Bu şartlarda katılımın bu kadar düşük olması gayet doğal....

Gönderilerim HTC Desire HD A9191 ile Forum Runner
    THAT WICH DOES NOT KILL US, MAKES US STRONGER ---- FRIEDRICH NIETZSCHE

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    SONER ŞEN
    Motosikleti
    YB-R 1250:))
    Meslek
    Moto kurye
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

"Konuşsam olmaz, sussam gönül razı değil"
    Şahsım adına kapanması taraftarı değilim, fakat yönetime aday olacak tecrübeyi kendimde görmüyorum. Yönetim işi zordur, tecrübe ister, sorumluluk ister, fedakarlık ister. Sitemizin son zamanlarda bir düşüş içerisinde olduğu aşikardır, belli ki yönetimdeki arkaşlarımızın kendilerine göre sıkıntıları vardır ve böyle bir çözüm üretme gereği duymuşlardır. Her nekadar'da sitenin kapanmayacağı iddia edilsede ikinci seçenek uygulandığında olduğundan daha verimli bir hal alacağını zannetmiyorum, Sadece insanlar üzerlerindeki sorumluluk yükünden kurtulmuş olacak, facebook üzerinde bu denli bilgi paylaşımı olacağınıda zannetmiyorum, gezi ve etkinlikler olmayacakmı? Tabiki olacak, geçmişe dönüp bakıyorum düzenlenen etkinliklere katılım dönüşümlü olarak 15-20 kişi ile sınırlı ( çanakkale hariç ). ben pasif olarak 2010 aktif olarak 2013 mart ayından beri sitede bulunmaktayım buna rağmen sitede yüzyüze tanıdığım ve samimi olduğum insanların sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Hal böyle olunca yönetimdeki arkadaşlarızda "ben neyin uğruna bukadar sıkıntılara katlanıyorum" diye düşünüyorlardır zannımca. Demem o ki bu site ayağa kalkacaksa hep beraber kaldıracağız, öyle 3-5 kişi yönetimi elde tutuyor bütün sorumluluk nasıl olsa onlarda demekle olmaz, nasıl onlar maddi ve manevi imkanlarından fedakarlık yapıyorlarsa,site üyeleri olarak bizlerinde fedakarlık yapmamız gerekir diye düşününüyorum. Eeee amma çok konuştun be Soner. Ben bu siteyi, içerisindeki bilgi ve kişileri seviyorum. gönlüm ikinci seçeneğe hiç razı değil. Kalın sağlıcakla.

Kayıtlı Uye

Ad Soyad
    Emre Ercins
    Motosikleti
    7 Numara
    Meslek
    Sigortacı
    Eğitim Puanı
    E
    Etkinlik/Gezi Puanı

Alıntı AKULA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, dostlar; herşeyden önce ben bu oylamanın zamanlamasının biraz yanlış olduğunu düşünüyorum.Gözlemlerim, motora binme yüzdesinin yüksek olduğu yaz aylarında zaten sitedeki faaliyet trafiğinin en dibe düştüğü dönem olduğunu gösteriyor.Kaldı ki Ramazan ayından çıktık, bir çoğumuz bayram tatili ile senelik iznini birleştirdi tatilde.Bu şartlarda katılımın bu kadar düşük olması gayet doğal....

Gönderilerim HTC Desire HD A9191 ile Forum Runner
    Tespitine 2 konuda karşı çııyorum
    1) Motora binme yüzdesi fazla ise neden bu sitede gezi yada hadi gezi başlığı açılmıyorsa yapılan gezilerin raporları yayınlanmıyor
    2) Madem ramazan ayındaydık insanlar fıfra bile olsa 2 tane başlık neden açmazlar

Kabul etmek zor ama gerçeklerle karşı karşıyayız.
    Hayırlı olsun.
    Gelmek isteyen arkadaşlarla son bir kapanış buluşması organize edeceğiz.
    Siteden duyurusunu yaparız.
    Emre Ercins
    A RH (-) / K 1200 GT - 34 AB 187 / 0 534 974 64 19

emre.ercins@axasigorta.com.tr / emre.ercins@gmail.com

Bir insanin bildigini zannettigi bir seyi ogrenmesi, imkansizdir (Epiktetos)

Kazasız günler dilekle olmaz, Eğitimle olur.