Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Can Özkurt
    Motosikleti
    NC 700 S
    Meslek
    çırak
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

bende hondadan eğitim alayım dedim haziran ayının sonuna yedek de 14 sıradayım .zannetmiyorum bizi ayın sonuna alsınlar.gs3 e randevu aldım doğrumu yaptım bilmiyorum.ilk önce gs2 mi alsaydım .giden arkadaşlar beni aydınlatırsa memnun oluru.

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    M.HALİT ÖZTEPE
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer 2007 Storm Grey
    Meslek
    Satınalma Yöneticisi
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Alıntı can özkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hondadan eğitim alayım dedim haziran ayının sonuna yedek de 14 sıradayım .zannetmiyorum bizi ayın sonuna alsınlar.gs3 e randevu aldım doğrumu yaptım bilmiyorum.ilk önce gs2 mi alsaydım .giden arkadaşlar beni aydınlatırsa memnun oluru.
    Eskiden GS2'yi almadan GS3'e almıyorlardı???
    THAT WICH DOES NOT KILL US, MAKES US STRONGER ---- FRIEDRICH NIETZSCHE

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Orhan AYDIN
    Motosikleti
    Yamaha-FZ6 Fazer-2008
    Meslek
    Makine Mühendisi
    Eğitim Puanı
    ---
    Etkinlik/Gezi Puanı

tecrubenizi bilemiyorum ama bence de gs2 ye gitmeden gs3 gitmeniz cok verimli olmayabilir.

gs2 ye gitmeden gs3 e giderseniz de mutlaka kendinize biseyler katacaksınız, mutlaka gelisim gosterip ogreneceksiniz... ancak verilmesi hedeflenen egitimin %100 unun alınabilecegini zannetmiyorum.

gs2 ye katılmadan gs3 e kayıt yaptıramıyorsunuz diye biliyordum ben de... ancak gs4 e gittigim zaman daha one hic honda egitimine katılmamıs aarkadaslarla karsılastım. honda bu kuralını uygulamakta sıkıntı cekiyor galiba.

saygılar

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    Ömer Şöhret
    Motosikleti
    now i have wings..
    Meslek
    mimar
    Eğitim Puanı
    T+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

aslında ben de gelebiliring. ben daha önce hondadan eğitim almadım direk alıyorlar mı gs3 e onu öğrenmek lazım. yada diğer kurumlardan alınan sertifikalar falan belki gerekiyordur?. Giderseniz haber verir misiniz.
    Alıntı Deniz Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur gidelim hatta başa gelmek isteyen olur ise topluca gidelim

ne zaman gidelim ?
    when we lie to the government its a felony, when the government lies to us its politics

www.design216.org

Yönetim Heyeti

Ad Soyad
    deniz yılmaz
    Motosikleti
    FZ1 FAZER
    Meslek
    insan sever
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Arkadaslar gs3 katılım sartı, gs2 eğitimini almaktır.sevgiler
    Deniz Yılmaz
    0506 344 46 16

Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile, kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile belli olur.

Kayıtlı Üye

Ad Soyad
    M.HALİT ÖZTEPE
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer 2007 Storm Grey
    Meslek
    Satınalma Yöneticisi
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Alıntı Deniz Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gs3 katılım sartı, gs2 eğitimini almaktır.sevgiler
    Üstelik benim hatırladığım kadarıyla GS2'yi aldıktan sonra en az 6 ay kullanın, sonra GS3'e gelin diyorlardı.Üst üste almanın faydası olmuyor muhtemelen, sindirmek için trafikte uygulama yapmak gerekiyor...
    THAT WICH DOES NOT KILL US, MAKES US STRONGER ---- FRIEDRICH NIETZSCHE

Teknik Bilgi Birikim Sorumlusu

Ad Soyad
    Levent Sezer
    Motosikleti
    Honda-1000RR-2006
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Eğitim Puanı
    T+K+Y
    Etkinlik/Gezi Puanı

Alıntı AKULA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi bir çalışma, ben iki yıl önce katılmıştım.O zaman CBF500'lerle veriyorlardı eğitimi.Bir iki ay sonra CBF1000'lere geçtiklerinde üzülmüştüm, zira diğer motorlar artık haşat olmuştu.İmkan olsa tekrarlamak isterim.OMM'nin kontrol eğitiminden farklı tarafları var.Birde kendi motorun olmadığı ve devirsen bile hasar olmayacağını bildiğin için daha limite zorlayabiliyosun kendini...

Evet daha önce kendi motorumla katıldığım kapalı alan eğitimlerinde ne bu kadar keyif aldım ne de yeterince zorlayabildim

Eğer daha önce en az iki senelik falan bir motosiklet tecrübeniz varsa ve orta hacimli motor kullanımında (70-80 hp) sıkıntı yaşamayacak kullanıma ulaşmışsanız gs 3 uygun olur gibi geldi bana. Ama henüz 1000 cc yi nasıl zaptederim gibi çekinceleriniz varsa gaz kolu hassasiyetiyle uğraşırken eğitimin asıl içeriğini kaçırırsınız. O durumda GS 2 ile başlayıp bi sene sonra gs3 e gitmeyi tavsiye ediyorlar.

Daha önce alınmış OMM vs gibi eğitimler GS 2 ön şartını aşmayı sağlıyor, ben de gs 2 almadan GS 3 aldım direk.
    Konu freddylevent tarafından (10 Haziran 2014 Saat 10:32 ) değiştirilmiştir.