Haberler

13 Mayıs 2021

Red Bull X-Fighters Yedikule Zindanlarında

» 'a ait diğer yazılar »
Ekleyen: Askin
Etiketler:, , , ,
redbull-yedikule-zindanlari-2012-istanbul

Tüm dünyanın ilgiyle izlediği Red Bull X-Fighters bu yıl Red Bull ve Swatch işbirliğinde Türkiye’de gerçekleşiyor.

Tüm dünyada, yalnızca motosiklet tutkunlarının değil; sporu, eğlenceyi ve mücadeleyi seven herkesin ilgisini çeken Red Bull X-Fighters macerası 2012 sezonu Dubai’de başladı ve 6 durakta tamamlanacak. Bu muhteşem organizasyon, 16 Haziran’da, 2012 Spor Başkenti İstanbul’da Yedikule Zindanları’nda düzenlenecek. Dünyanın en iyi serbest stil motokros sürücüleri bir kere daha efsanevi mekânlarda devasa seyirci kitlelerinin önünde havalanacaklar.

Takipçilerinin her sene merakla beklediği Red Bull X-Fighters daha önce Mısır Piramitleri; Moskova’daki ünlü Kızıl Meydan ve Madrid’deki Plaza de les Toros arenası gibi ikonik yerlerde düzenlenmişti. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan uluslar arası organizasyonla 12 seçkin sürücü İstanbul’un güzelliklerini yüz milyonlarca insana ulaştıracak.

Swatch’un bireysel olarak sponsor olduğu dünyaca ünlü sporcular Mat Rebaud ve Levi Sherwood da nefes kesen gösterileri ile organizasyondaki yerlerini alacaklar.

Red Bull X Fighters takipçileri sezonun en etkileyici durağı olarak ön plana çıkan İstanbul Yedikule Zindanları’nda 12 cesur sürücünün birbirine meydan okuduğu heyecan ve adrenalini İstanbul’un tarihi havasında yaşama şansını yakalayacak, organizasyon sonrası gerçekleşecek after-party ile coşacaklar.

Kaynak: www.OrtaSehpa.Com


0 Yorum


ilk yorumu sen yazar mısın?


You must be logged in to post a comment.